Свято Масниці у дитячому садку №13

Традиційне свято українців Масниці, відзначали в Дошкільному навчальному закладі №13 «Берізка» під срібні співи Весни-красни, рум’янощокої господині Масниці

Радісне, прадавнє, традиційне свято українців Масниці , відзначали в Дошкільному навчальному закладі №13 «Берізка» під срібні співи Весни-красни, рум’янощокої господині Масниці, Зимоньки-хурделиці в величезній родині дітей, батьків, шанованих гостей на святково прибраному майдані.

Велично, як годиться, біля самісінької печі накрили святкові столи господині вишитими рушниками, а на них - вареники, узвар, бублики, млинці. Сама Масниця, що на сонце схожа, на підвищенні прибрана стояла та посмішкою радо всю гостину зустрічала.

Діток та велику родину батьків, педагогів прийшла привітати теплими побажаннями, шанована гостя, друг нашого закладу - помічник депутата Верховної ради України Олександра Кодоли, голова Ліги «Ділова жінка» Тамара Стратілат.

Від усіх батьків святкову гостину вітав заступник голови піклувальної ради ДНЗ Володимир Лєонтьєв. Талановиті ведучі свята, Ольга Скороход, Юлія Стільник емоційно, завзято, з шанобою звичаїв і обрядів, проводили це свято.

Масниця (Вергун І.А.), Весна-красна (Гусар О.В.), Зимонька-хурделиця (Костандова І.В.) разом із музичним керівником Нагорною І.В. створили емоційно-піднесений настрій, особливий колорит рідного нам свята Масниці.

Тут ігри були, і млинці запашні, що упліталися за дві щоки на швидкість і дорослі й діти, і канат Весна з Зимою перетягували та силами мірялися разом з татами та гостями, і «Лисячого хвоста» ловили, і веснянок співали, і Зайчика-побігайчика зустрічали.

Вирувало, співало, посміхалося всім-усім і дорослим, і малим улюблене свято Масниці.Завідувач ДНЗ №13   Наталія Примушко