Як держслужбовці змагались на спартакіаді. Фото

16 лютого у спортивній залі Ніжинського агротехнічного інституту відбулась спартакіада між працівниками органів виконавчої гілки влади та силових структур Ніжинського району

16 лютого у спортивній залі Ніжинського агротехнічного інституту відбулась спартакіада між працівниками органів виконавчої гілки влади та силових структур Ніжинського району

16 лютого у спортивній залі Ніжинського агротехнічного інституту відбулась спартакіада між працівниками органів виконавчої гілки влади та силових структур Ніжинського району.

Про це повідомляє Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю РДА

Участь у змаганнях узяли 4 команди: Ніжинська районна державна адміністрація (на чолі з головою Вячеславом Івашиним), Ніжинська об’єднана державна податкова інспекція (на чолі з керівником Геннадієм Тараненком), Ніжинський об’єднаний міський військовий комісаріат (на чолі з військовим комісаром Володимиром Якущенком) та Ніжинська місцева прокуратура (на чолі з прокурором Віталієм Хоменком).

Учасники змагались у 5-ти видах спорту: з міні-футболу, настільного тенісу, перетягування канату та в двох естафетах. Усі отримали заряд енергії та позитиву.

Спритність, здібності та спортивний азарт визначили переможців:

І місце - Ніжинський об’єднаний міський військовий комісаріат.
ІІ місце - Ніжинська об’єднана державна податкова інспекція.
ІІІ місце - Ніжинська районна державна адміністрація.
ІVмісце - Ніжинська місцева прокуратура.

Відповідні Кубки та медалі усім учасникам вручила заступник голови райдержадміністрації Оксана Мелашенко.

Висловлюємо щиру подяку за підтримку спортивних заходів директору Ніжинського агротехнічного інституту Василю Лукачу, а також викладачам інституту і аграрного коледжу Юрію Булавенку та Володимиру Сахну за професійне суддівство.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: