Ніжинські спортсмени посіли призові місця на чемпіонаті з легкої атлетики

22 лютого у місті Бровари відбувся зимовий чемпіонат Чернігівської області з легкої атлетики серед чоловіків та жінок, юнаків та дівчат 2001-2002 року народження

22 лютого у місті Бровари відбувся зимовий чемпіонат Чернігівської області з легкої атлетики серед чоловіків та жінок, юнаків та дівчат 2001-2002 року народження, 2003 року та молодше.

Більше двадцяти Ніжинських спортсменів представляли місто у різних видах легкої атлетики. На жаль, нашим атлетам не вдалося показати найкращі результати. Причиною цього став двотижневий карантин: спортсмени були обмежені в умовах тренування.

Результати:

Чемпіонами стали: Максим Ященко біг на 60 м з бар’єрами.

Надія Капленко (біг 60м) та Кирило Ковалевський (стрибки у довжину).

Будучи вихованцем Ніжинської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи, Кирило навчається в Київському інституті фізичної культури і на цьогорічному чемпіонаті України серед юніорів став бронзовим призером.

Срібло здобули: Катерина Численко (потрійний стрибок), Сергій Прохоров (штовхання ядра), Іванна Біленька (біг 60 м), Надія Капленко (біг на 300м).

Треті місця зайняли Дарія Новоградська  та Катерина Ансютіна у штовханні ядра, Артем Левченко та Аріна Амукшина з бігу на 600 м.

Ніжинська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа