Ніжин і Кунашівка: на шляху до об’єднання

7 березня міський голова Анатолій Лінник завітав до села Кунашівка. Анатолій Валерійович говорив про про необхідність створення об’єднаних територіальних громад

7 березня міський голова Анатолій Лінник завітав до села Кунашівка. Анатолій Валерійович говорив про про необхідність створення об’єднаних територіальних громад


7 березня міський голова Анатолій Лінник, секретар міської ради Валерій Салогуб та заступник міського голови Сергій Дзюба завітали до села Кунашівка. Напередодні свята 8 березня у Кунашівці відбулись загально-сільські збори на яких звітували очільники села.

Потому, заслухали Анатолія Валерійовича про необхідність створення об’єднаних територіальних громад. «Люди вимагають постійного покращення. Вирішуються одні питання, виникають інші. Та найголовніше, це здатність вирішувати ці питання якісно. Місто Ніжин має необхідний ресурс, набагато більші можливості, і вже висловило своє бачення в плані адміністративної форми. В майбутньому, при створенні об’єднаних територіальних громад навколо Ніжина ми із задоволенням бачили б в цьому об'єднанні і Кунашівку.

Це об’єднання є раціональним і розумним, тому що Ніжин має всю необхідну інфраструктуру: соціальну, економічну, медичну, освітню. Працюють всі заклади, щоб надати населенню ці послуги.

Ми вкладаємо значні кошти і в розвиток освіти, і в розвиток медицини, міську лікарню. Розширюється мережа первинної медичної допомоги, це пункти сімейної медицини. Ми готові із навколишніх сіл прийняти на навчання дітей до шкіл Ніжина. Дуже добре було б подовжити 13 маршрут, це можливо, але за умови об'єднання» - підсумував Анатолій Лінник.

Метою Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» є встановлення порядку об’єднання територіальних громад сіл, селищ, міст та надання державної підтримки об’єднаним територіальним громадам; створення правових умов та можливостей.

Для досягнення мети Закон передбачає встановлення основних умов об’єднання територіальних громад, порядку його ініціювання, порядку утворення об’єднаної територіальної громади та порядку діяльності органів місцевого самоврядування в об’єднаній територіальній громаді до формування нових органів. Врегульовуються питання правонаступництва, управління об'єктами комунальної власності, формування бюджету, форми державної підтримки, зокрема фінансової.










Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю
Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: