Кубок Гоголя: свято гумору й веселощів. Фото

21 березня у Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя відбулася всеукраїнська гра КВК «Кубок Гоголя». До стін НДУ завітали команди з усієї України

21 березня у Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя відбулася всеукраїнська гра КВК «Кубок Гоголя». До стін НДУ завітали команди з усієї України


21 березня у Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя відбулася всеукраїнська  гра КВК «Кубок Гоголя». До стін НДУ завітали команди з усієї України. Зокрема, команда «Бомба-Ракета», Київ, «Хвилюватися немає причин», Черкаси,  «Harley Quinn’s»,  Чернігів,  «2Х2», Ніжин, «7’Я», Чернігів, «Дуракам закон не писан», Ніжин.

До складу журі також увійшли спеціальні гості — актор театру та кіно Арам Арзуманян та фронтмен команди «Ліги Сміху» «Замок Любарта» – Михайло Денисов. Проводив гру традиційно Артем Дамницький, відомий також як Тобі Альдервейрельд.

На початку гри команди привітав міський голова Анатолій Лінник та вручив грамоти за участь в грі.

Всі команди  показали високий рівень підготовки, майстерну гру. Протягом 2 годин глядачі отримували заряд позитиву та насолоджувались якісним гумором. Також, на завершення, присутніх привітав своїм виступом Михайло Денисов.

Компетентне журі так оцінили виступаючих:

1 місце – «Бомба-Ракета», Київ;

2 місце – «7’Я», Чернігів;

3 місце – «Дуракам закон не писан», Ніжин;

4 місце – «2Х2», Ніжин;

5 місце – «Harley Quinn’s», Чернігів;

6 місце – «Хвилюватися немає причин», Черкаси;

Дякуємо командам та організаторам конкурсу за море позитиву та яскравих емоцій.
Фото Валентина Ващенко

Юлія Гринько Уездные Новости


Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: