Здобутки учнів Ніжинської дитячої хореографічної школи в обласному фестивалі

24 березня в актовій залі Ніжинського державного університету відбувся ХХІІІ обласний фестиваль-конкурс хореографії «Надія – 2018» серед хореографічних колективів мистецьких шкіл

24 березня в актовій залі Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя відбувся ХХІІІ обласний фестиваль-конкурс хореографії «Надія – 2018»  серед хореографічних колективів мистецьких шкіл.

Організатори фестивалю-конкурсу –   Департамент культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної державної адміністрації, обласне методичне об’єднання працівників культури та викладачів образотворчого мистецтва і хореографії освітніх закладів культури і мистецтв, КВНЗ «Ніжинський коледж культури і мистецтв імені Марії Заньковецької», Чернігівської обласної ради.

Щорічний обласний фестиваль-конкурс хореографії «Надія» проводиться з метою виявлення і підтримки обдарованих дітей, обміну творчими досягненнями та подальшого розвитку хореографічного мистецтва.

Традиційно, фестиваль-конкурс проводиться у чотирьох номінаціях («Класичний танець», «Народно-сценічний танець», «Спортивний бальний танець», «Сучасний танець» ) та трьох вікових категоріях (молодша, середня, старша).

Починаючи з 1998 року учні Ніжинської дитячої хореографічної школи є активними учасниками та багаторазовими лауреатами щорічного обласного фестивалю-конкурсу хореографії «Надія».  2018 рік не став винятком.

12 хореографічних постановок у виконанні 218 учнів Ніжинської дитячої хореографічної школи було представлено  для оцінки  поважним журі.

І ось результат – усі 12 хореографічних поставок  у виконанні учнів Ніжинської дитячої хореографічної школи здобули високу оцінку поважного журі  – 9  Дипломів Лауреата І ступеня, 3 Дипломи Лауреата ІІ ступеня.
 
Здобутки учнів Ніжинської дитячої хореографічної школи  в обласному фестивалі-конкурсі хореографії «Надія – 2018»:

Номінація «Класичний танець»

-       ІІ місце в номінації «Класичний танець» /молодша група/ – ансамбль сучасного класичного танцю «Гармонія»  /балетмейстер А.Ганага, концертмейстер Камінська Ю.М./ – «На полиці іграшкової крамниці»;
-       І місце в номінації «Класичний танець» /середня група/ – Дитячий зразковий ансамбль бального танцю «Шанс»  /балетмейстер О.Лисиця, концертмейстер В.Пампура/ – «Танцклас мадам Коррі»;
-       І місце в номінації «Класичний танець» /старша група/ – ансамбль сучасного класичного танцю «Гармонія»  /балетмейстер А.Ганага, концертмейстер Пампура В.В./ – «Вальс-фантазія»;
номінація «Народно-сценічний танець»
-       ІІ місце в номінації «Народно-сценічний танець» /молодша група/ – Дитячий зразковий ансамбль народного танцю «Квіти України»  /балетмейстер-постановник  О.Пархоменко/ – латиська полька-гра «Кізоньки»;
-       ІІ місце в номінації «Народно-сценічний танець» /середня група/ – Дитячий зразковий ансамбль народного танцю «Квіти України» /балетмейстер  І.Яцина/ – «Плескач»;
-       І місце в номінації «Народно-сценічний танець» /старша група/ – Дитячий зразковий ансамбль народного танцю «Квіти України» /балетмейстер-постановник  О.Пархоменко / – «Ніжинські забави»;

Номінація «Спортивний бальний танець»


-       І місце в номінації «Спортивний бальний танець» /молодша група/ – Дитячий зразковий ансамбль бального танцю «Шанс» /балетмейстер О.Лисиця/ – «Урочиста полька»;
-       І місце в номінації «Спортивний бальний танець» /середня група/ – Дитячий зразковий ансамбль бального танцю «Шанс» /балетмейстер І.Мірошник/ – хореографічна композиція «На палубі»;
-       І місце в номінації «Спортивний бальний танець» /старша група/ – Дитячий зразковий ансамбль бального танцю «Шанс» /балетмейстер І.Мірошник/ – вальс «Відчайдушні»;

Номінація «Сучасний танець»


-       І місце в номінації «Сучасний танець» /молодша група/ – ансамбль сучасного танцю «Astrum» /балетмейстер О.Добриня/ – «Диско-троллі»;
-       І місце в номінації «Сучасний танець» /середня група/ – ансамбль сучасного танцю «Astrum» /балетмейстер О.Добриня/ – «Хіп-хоп мікс»;
-       І місце в номінації «Сучасний танець» /старша група/ – ансамбль сучасного класичного танцю «Гармонія»  /балетмейстер О.Лисиця/ –   «На крилах птаха Гамаюн».









Надія Куделя, Ніжинська дитяча хореографічна школа