У міській раді обговорили підготовку до свята Великодня

У міській раді зібралися представники різних релігійних громад та керівники виконавчих органів, комунальних служб, поліції. Обговорювали підготовку до зустрічі свята Воскресіння Господнього у Ніжині

29 березня у Ніжинській міській раді відбулась нарада керівництва міста з представниками релігійних громад різних конфесій. Зібралися представники різних релігійних громад та керівники виконавчих органів, комунальних служб, поліції.

Обговорювали підготовку до зустрічі свята Воскресіння Господнього у Ніжині. Кожен настоятель парафії поділився проблемними питаннями.

Перший заступник міського голови Григорій Олійник дав доручення Управлінню житлово-комунального господарства та будівництва, комунальним службам забезпечити благоустрій територій, прилеглих до храмів, та доріг до них.

Доручено керівництву КП «ВУКГ» з
абезпечити безперебійне освітлення вулиць під час святкової служби. А відділ транспорту отримав завдання, у рамках законодавства, організувати і забезпечити подовжений графік роботи громадського транспорту, щоб усі віряни мали змогу дістатись на Великодню службу.

Також було враховано забезпечення безпеки громадян поліцією та дотримання протипожежної безпеки у культових спорудах.


Ніжинська міська газета "Вісті"