Працівники лісового господарства разом з дітьми попіклувалися про птахів

Працівники державного підприємства "Ніжинське лісове господарство" провели екологічний захід до Міжнародного дня птахів, разом з дітьми встановили у лісі шпаківні

 

Щорічно, 1 квітня відзначають Міжнародний день птахів, який проходить в рамках програми ЮНЕСКО “Людина і біосфера ” і не випадково саме в квітні. Адже 1 квітня 1906 була підписана Міжнародна конвенція з охорони птахів.

День птахів – це не тільки річниця Конвенції, але і час прильоту пернатих із зимівель. За традицією у цей час в їх очікуванні люди розвішують шпаківні. Повернення птахів святкується також як прихід весни.
 
Працівники державного підприємства "Ніжинське лісове господарство" та адміністрація регіонального ландшафтного парку "Ніжинський" провели екологічний захід, а саме, встановили разом з дітьми шпаківні.

Про це повідомив в facebook директор регіонального ландшафтного парку «Ніжинський» Сергій Мельникович.

Встановлення шпаківень на свіжому лісовому повітрі, заміська тиша та весняне тепло стало гарним відпочинком. Діти окрім цікавої інформації та позитивних емоцій після заходу отримали подяки та подарунки від організаторів заходу.

Дякуємо Артему Остапцю, Руслані Костриці, Кірілу Литвиненку та Анжеліці Цибі за активну участь у заході.