Члени Всеукраїнської асоціації ветеранів-підводників відвідали Ніжин

Члени Всеукраїнської асоціації ветеранів-підводників на чолі з головою Сергієм Шобовтою вчора, 5 березня вшанували пам’ять видатного мореплавця, ніжинця Юрія Лисянського

Члени Всеукраїнської асоціації ветеранів-підводників на чолі з головою Сергієм Шобовтою вчора, 5 березня вшанували пам’ять видатного мореплавця, ніжинця Юрія Лисянського.

Гості з прапором асоціації пройшлися Гоголівською,поспілкувалися з першим заступником міського голови Григорієм Олійником та заступником міського голови Ігорем Алексєєнко і були щиро вражені, що ніжинці свято оберігають пам’ять мореплавця і пишаються ним.

Як зазначив Ігор Алексєєнко, минулого року громадою міста закладено сквер імені Юрія Лисянського, на огорожі з напісфер відзначено шлях ніжинського мореплавця. Сьогодні це улюблене місце відпочинку ніжинців, студентів.

Ігор Алексєєнко від імені міського голови Анатолія Лінника щиро подякував столичним гостям за увагу до історичної спадщини відомого ніжинського першопроходця і висловив сподівання, що ім’я Юрія Лисянського ніколи не згасне на небосхилі історії.


Ніжинська міська газета "Вісті"