Ніжинське «Дерево Єднання» прикрасили писанками. Фото

Вже втретє в Ніжині проводиться Великодній ярмарок та фестиваль писанок, який так полюбився ніжинцям. На Гоголівській демонстрували місцеві майстри Великодній крам

Вже втретє в Ніжині проводиться Великодній ярмарок та фестиваль писанок, який так полюбився ніжинцям. На Гоголівській вулиці демонстрували місцеві майстри Великодній крам. Завітали гості із Західної України із копченостями. На майданчику біля церкви проводився майстер-клас з писанкарства.

Цього року дерево єднання з писанок забуяло на абрикосі по Гоголівській, поблизу церкви Всіх Святих. Раніше прикрашали дерево біля управління праці та соціального захисту населення.

Як зазначила начальник управління культури та туризму Тетяна Бассак, участь у фестивалі взяли майже всі освітні, позашкільні заклади міста.Також долучилися територіальний центр соціального обслуговування, громадська організація «Спілка жінок Ніжина». Загалом дерево єднання прикрасило близько півтисячі писанок - яскравих, неперевершених витворів мистецтва, зроблених дбайливими руками.

Кожен учасник фестивалю прагнув сам почепити свою писанку на гілку і зробити селфі на згадку.

Ніжинська міська газета "Вісті"