22 квітня оберуть "Перлину Ніжина - 2018"

22 квітня о 15:00 в Ніжинському Будику культури відбудеться міський конкурс творчості й краси "Перлина Ніжина-2018", у якому змагатиметься 20 юних ніжинок

Фото з минулорічного конкурсу "Перлина Ніжина"

22 квітня о 15:00 в Ніжинському Будинку культури відбудеться міський конкурс творчості й краси "Перлина Ніжина-2018", у якому змагатимуться 20 юних ніжинок.

Учасниць конкурсу змагатимуться у двох вікових категоріях: старша та молодша.

Нещодавно учасниці загальноміського благодійного соціального проекту «Перлина Ніжина 2018» взяли участь у фотосесії «Моя дитяча мрія».

За результатами інтернет-голосування буде обрано «Перлину Фотомодель».

Враховуються тільки ті голоси, які будуть відображені на офіційній сторінці «АртМодельСтудія» в соціальній мережі Фейсбук та Instagram групи Красуня Ніжина шляхом підрахунку загальної кількості голосів.

Результати будуть оголошені під час заходу «Перлина Ніжина 2018».

Учасниці конкурсу:

Молодша вікова категорія



Учасниця №1 молодшої вікової категорії Анастасія Ворона, учениця 5 класу гімназіїї №3




Учасниця №2 молодшої вікової категорії Крістіна Ворона, учениця 5 класу гімназіїї №3




Учасниця №3 молодшої вікової категорії Дарія Єфіменко, учениця 3 класу гімназіїї №3




Учасниця №5 молодшої вікової категорії Аліса Царенко, учениця 2 класу ЗОШ №17




Учасниця №6 молодшої вікової категорії Марія Заболотня, учениця 1 класу НВК "Престиж"




Учасниця №8 молодшої вікової категорії Юлія Сурмачевська, учениця 2 класу ЗОШ №2




Учасниця №9 молодшої вікової категорії Марія Молоденкова, вихованка ДНЗ №13




Учасниця №10 молодшої вікової категорії Анна Герасимчик, учениця 1 класу ЗОШ №2




Учасниця №11 молодшої вікової категорії Дарія Аліфіренко, учениця 1 класу ЗОШ №2




Учасниця №12 молодшої вікової категорії Таісія Мостіпан, учениця 1 класу гімназії №3




Учасниця №13 молодшої вікової категорії Єва Суббота, учениця 1 класу ЗОШ №7




Учасниця №14 молодшої вікової категорії Анна Шевченко, вихованка ДНЗ №13


Старша вікова категорія



Учасниця №1 старшої вікової категорії Вікторія Дегтяренко, учениця 9 класу ЗОШ №9




Учасниця №2 старшої вікової категорії Альона Кушніренко, учениця 8 класу ЗОШ №2




Учасниця №3 старшої вікової категорії Сніжана Новосад, учениця 8 класу ЗОШ №10




Учасниця №4 старшої вікової категорії Марія Потапенко, учениця 8 класу ЗОШ №1




Учасниця №5 старшої вікової категорії Ярина Сурмачевська, учениця 10 класу ЗОШ №2




Учасниця №6 старшої вікової категорії Каріна Дегтяренко, учениця 9 класу ЗОШ №10




Учасниця №7 старшої вікової категорії Ксенія Метельова, учениця 5 класу ЗОШ №15




Учасниця №8 старшої вікової категорії Вікторія Коваль, учениця 5 класу ЗОШ №1