Ніжинські легкоатлети вдало змагалися в Чернігові

Після зимових стартів у манежі, з приходом весни розпочали свої змагання легкоатлети на відкритому повітрі.Перші змагання відбулись 26 квітня у Чернігові на стадіоні ім. Ю. Гагаріна

Після зимових стартів у манежі, з приходом  весни розпочали свої змагання легкоатлети на відкритому повітрі.

Перші змагання відбулись 26 квітня у Чернігові на стадіоні ім. Ю. Гагаріна. В несприятливих погодних умовах пройшов чемпіонат області серед збірних команд дитячо-юнацьких спортивних шкіл. В них взяли участь 20 дитячо-юнацьких спортивних шкіл.

Вихованці ніжинської спортивної школи вдало виступили на цих змаганнях:

І місця
: Прохоров Сергій – штовхання ядра
Ансютіна Катерина – штовхання ядра
Часленко Катерина – потрійний стрибок

ІІ місця: Толстова Вікторія – штовхання ядра

естафетна команда у складі:   Біленька Іванна, Капленко Надія, Черевко Настя, Безручко Таїсія

ІІІ місця:
Чайка Андрій – потрійний стрибок

Бондаренко Андрій – штовхання ядра

Біленька Іванна – біг на 100 м.

Треба відмітити що Іванна виступала у віковій категорії на два роки старше, виборовши призове місце з високим результатом 13.4 с.

За крок до призового місця залишились Капленко Надія (100м.), Супрун Ольга (ядро), Олійник Богдана (200м.), Ященко Максим (200м.), Калініченко Олександр (ядро).

У командному заліку наша команда, нажаль, не потрапила до трійки призерів, тому що в останню мить змагання з метання диска були відмінені, і тому  наші  метальники не змогли додати до загального заліку дорогоцінних очок.

В підсумку 5 місце.

10-11 травня на тому ж  стадіоні відбувся чемпіонат області серед юнаків та дівчат 2003-04 р.н., 2005 р.н. та молодших.

Впевнену перемогу здобули  Численко Катерина ( потрійний стрибок), Біленька Іванна (біг 60м.) та Балабін Назар (стрибки у довжину).

Другі місця зайняли також Численко Катерина (стрибок у довжину),  Біленька Іванна (біг 300м.) та Балабін Назар (біг на 60м.), Ященко Максим та Черевко Анастасія в бігу на 400м. з барєрами.

Треті призові місця вибороли Супрун Ольга (штовхання ядра) та Оліник Богдана (біг 100м.)