Путін на Різдво отримає гарний "подарунок" і від Конгресу США, і від ЗСУ

"Нагадаю, Конгрес США складається із двох палат. Одна палата це - Палата Представників (435 депутатів), які обираються по мажоритарним округам строком на два роки і друга палата - це Сенат(100 сенаторів), яка теж обирається прямим голосуванням по двоє від кожного штату, строком на шість років, але третина переобирається через два роки", - Віктор Швець.

"Нагадаю, Конгрес США складається із двох палат. Одна палата це - Палата Представників (435 депутатів), які обираються по мажоритарним округам строком на два роки і друга палата - це Сенат(100 сенаторів), яка теж обирається прямим голосуванням по двоє від кожного штату, строком на шість років, але третина переобирається через два роки", - Віктор Швець.

Мені приходилось бувати у парламентах багатьох країн світу.

В переважній більшості, як це і повинно бути у парламенті, це завжди запеклі політичні баталії між представниками різних політичних сил, які сформували парламенти і які борються за голоси виборців. Був і в Капітолії, де розташована Палата Представників. В зал мають право заходити лише депутати, або спеціально запрошені особи, а з балкону через скло, можна спостерігати усі баталії. Був також і безпосередньо на засіданні одного із комітетів Палати Представників, і можу підтвердити, що для урядовців, яких викликають депутати на засідання, це надзвичайно складне випробування. Дуже важко відчувають себе урядовці під натиском депутатів, засідання надзвичайно емоційні і там немає ніякої толерантності. Коли розглядаються питання, що зачіпають інтереси округа конкретного депутата - вони ніколи не відпустять урядовця поки їх проблема на окрузі не буде розв’язана. Тому можна собі уявити, яка атмосфера зараз в Конгресі, де розглядається такий доленосний для України та світу законопроект про допомогу Україні, Ізраїлю і Тайваню. Що зараз відомо.

В ці дні за океаном відбуваються події, які за своїм характером носять драматичний характер. Дві політичні сили, яких американці обрали на виборах вже довгий час не можуть знайти компромісне рішення в Конгресі США, яке може вплинути не тільки на політичну ситуацію в США, а й у всьому світі. Зараз в Конгресі США, йде напружена робота по остаточному узгодженню пакета допомоги для України, Ізраїлю,Тайваню. Вже майже два місяці йде справжній бій за Україну. Частина Палати Представників США, які орієнтуються на колишнього президента США Дональда Трампа, фактично заблокували допомогу Україні, висунувши чинній владі і перш за все президенту Джо Байдена ультиматум, який носить відверто політичний характер і направлений на ослаблення позиції кандидата від Демократичної партії на виборах президента США.

Але, президент Джо Байден ще раз доказав, що для нього інтереси демократії і національної безпеки вищі ніж вузькопартійних інтереси. Вже давно політичні аналітики, а зараз це вже є доконаним фактом звернули увагу на те, що президент Джо Байден напряму пов’язав свою майбутню політичну кар’єру з Україною, з її боротьбою проти агресії путіна.

Після того як Сенат заблокував процедурно розгляд пакету допомоги, стало очевидним, що президенту Джо Байдену і демократичній частині Конгресу заради врятування України і збереження миру в Європі та світі, прийдеться піти на серйозні політичні поступки республіканській частині Конгресу США в частині яка стосується значного посилення міграційного законодавства і охорони південних кордонів США від мексиканських мігрантів.

Це надзвичайно відважний крок президента Джо Байдена, який очевидно принесе йому шкоду на виборах як президента, так і до парламенту кандидатам від Демократичної партії, але інтереси збереження миру на землі і допомога Україні від путінської агресії, продемонструє усьому світу, що США були і залишаються головним оплотом демократії та справедливості у світі.

За інформацією яка надходить із Вашингтона відомо, що президент Джо Байден особисто бере участь у переговорах з керівником республіканської меншості у Сенаті та іншими конгресменами для розблокування питання про прийняття пакету допомоги Україні.

Цими днями до Вашингтона прибув Міністр закордонних справ Великої Британії Девід Кэмерон, який спеціально приїхав, щоб зробити усе можливе для підтримки надання Україні допомоги. Ми вже звикли до того, що Велика Британія завжди в важкі часи для України, була разом з українським народом і робила усе можливе для допомоги нашій країні. Так було і коли прем’єром був Борис Джонсон, так це відбувається і зараз за прем’єрства Раші Сунака. Можна не сумніватись, що візит міністра закордонних справ Великої Британії Девіда Кемерона, колишнього прем’єр-міністра Великої Британії, видатного політика і державного діяча був узгоджений з прем’єр-міністром. Це істотна допомога для України, оскільки авторитет Кемерона у США та й у світі надзвичайно високий і він має величезний вплив на американських політиків.

Майк Джонсон, спікер Палати Представників, яка і повинна ухвалити рішення про допомогу Україні, Ізраїлю, Тайваню зустрівся з Девідом Кемероном у Капітолії США, пише Еллен Мілліган в агентстві Bloomberg. Вона зазначає, що "міністр закордонних справ Великої Британії Девід Кемерон закликав Конгрес США схвалити мільярди доларів на підтримку України у її війні проти Росії, заявивши, що якщо цього не зробити, це ризикує підбадьорити президента Росії Володимира Путіна. У середу республіканці в Сенаті заблокували екстрену допомогу Україні в розмірі 66 мільярдів доларів, підвищуючи ймовірність того, що американське фінансування зруйнованої війною країни вичерпається на тлі безвихідної ситуації у Вашингтоні. Кемерон, колишній прем’єр-міністр, який минулого місяця несподівано повернувся до кабінету міністрів Великої Британії, заявив на Aspen Security Forum, що він стурбований тим, що західні країни "не збираються робити те, що ми повинні робити", щоб підтримати Україну" і далі вона продовжила -"Якщо ці гроші не пройдуть, посміхатимуться лише дві людини: одна з них — Володимир Путін у Росії, інша — Сі Цзіньпін у Пекіні", — сказав Кемерон. "Я не знаю про вас, але я не хочу дарувати жодному з цих двох різдвяний подарунок".

Коментарі Кемерона відображають зростаюче занепокоєння у Великій Британії та Європі загалом тим, що інтерес США до фінансування військових зусиль України слабшає. Він зазначив, що гроші, витрачені досі, не були витрачені даремно, оскільки вони "знищили половину довоєнних активів Росії", і попередив, що якщо пакет допомоги США не буде прийнятий Конгресом, це може вплинути на прихильність інших європейських країн. Докладніше: Боротьба з фінансуванням України викликає нові страхи щодо надійності США "Якщо ви проголосуєте за цей пакет, як би ви це не робили і з чим би ви не пов’язували це в Конгресі, це дасть величезну користь цим європейським країнам", — сказав він. "Вплив цього голосування в Конгресі буде величезним, оскільки воно дасть можливість тим з нас, хто дійсно хоче не відставати від України на наступний рік, піти в усі інші європейські країни і сказати: "Так, ви бачили, що США зробили, тепер нам усім потрібно приєднатися".

Президент США Джо Байден звинуватив республіканців у Конгресі у "ігрищах з нашою національною безпекою", і в середу він приєднався до телефонної розмови з іншими лідерами "Великої сімки", включаючи прем’єр-міністра Великої Британії Ріші Сунака, де вони підтвердили свою "непохитну відданість" підтримці Україна. Також був присутній президент України Володимир Зеленський"

"Європейська безпека – це також американська безпека, і ми повинні залишатися єдиними в цьому, ми повинні передати ці гроші українцям, ми повинні підтримати їх і переконатися, що програє Путін", – сказав Кемерон

Ці слова потужного європейського політика і міністра закордонних справ Великої Британії всиляють обгрунтовану надію і сподівання, що здоровий глузд американських конгресменів і потужна діяльність президента США Джо Байдена, який є щирим і надійним другом України, врешті-решт подолають спротив частини республіканської більшості і давно очікуванна допомога Україні буле прийнята і вона різко змінить ситуацію на фронті.

Вже є відомості про те, що після ухвалення цього пакету допомоги, Україна отримає суперсучасне озброєння, яке допоможе нашим героїчним ЗСУ нарешті здійснити прорив на фронті.

Таким чином, прийняття Конгресом США внесеного президентом США Джо Байденом пакета допомоги Україні, буде найкращим "подарунком" російським агресорам і особисто путіну! Після того, як Сенат заблокував розгляд цього законопроекту у кремлівських пропагандистів було свято. Вони відкрито раділи тому, що в Сенаті процедурно заблоковано питання про надання України допомоги. Надзвичайно багато дякували путінські пропагандисти представникам республіканської партії в Сенаті, і особисто Дональду Трампу за те, що вони заблокували законопроект про надання допомоги України.

Але, впевнений у тому, що ці пропагандисти рано радуються.

Україна обов’язково отримає необхідну допомогу, яка забезпечить кардинальні зміни на фронті і за допомогою нової ефективної зброї, ЗСУ не тільки успішно відновить свій контрнаступ, а також здійснить стратегічний перелом у війні.

Це і буде гарний "подарунок" путіну від американського Конгресу та ЗСУ.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: