"Хворі люди": український футболіст виклав листування із російськими родичами

Український захисник ФК "Львів" Олексій Дитятьєв показав, як проходило його спілкування з родичами з Росії після 24 лютого. Він виклав у мережу кілька скринів із листуванням із тіткою Любою. Більше - у матеріалі.

Жінка вважає українців та росіян "одним народом", а також озвучує пропагандистські штампи про те, що росіяни допомагають українцям і "не вбивають невинних".

Дізнавшись про те, що Дитятьєв перебуває у Польщі (на початку 2022-го Олексій виступав за місцеву "Краковію-2"), росіянка починає йому розповідати, що її країна "допомагає українцям".

"Російські вам допомагають і якщо ти знаєш історію, ти все зрозумієш. Росіяни не вбивають безневинних. Ти в Польщі, а вони теж проти Росії. Тобі задурили голову. Все проти росіян, а Росія завжди всім допомагала. А тепер усе за Америку. Ось вони і вбивають безневинних. Їм народ не потрібен. Вони ділять територію", – пише росіянка.

Сам Дитятьєв не витримав такої розмови, назвав родичку "хворою людиною".

"Я народився в Україні, і я вважаю себе українцем. Не дай Боже народитися ка*апом, це було б найбільше покарання в житті. Нещодавно ця бабуся мені написала і ось так діалог зайшов, що всіх нас обманюють. Що б я їй ні говорив, це нічого не змінить у її голові", – цитує Дитятьєв "Український футбол".

 

Приєднуйтесь до Телеграм каналу https://t.me/My_Nizhyn та Вайбер