Росія готується до багаторічної війни проти України: виділяють неймовірні кошти з бюджету

Росія готується до тривалої багаторічної війни проти України. Про це свідчать документи міністерства фінансів держави-агресорки, згідно з якими у 2024 році на війну Кремль збирається спрямувати третину загальних видатків держбюджету.

Про це заявили в британській розвідці, яка роздобула секретні документи. Подробиці розкрили у новому зведенні Міністерства оборони Великої Британії.

"Документи, які, ймовірно, просочилися з Міністерства фінансів Росії, свідчать про те, що витрати Росії на оборону мають зрости приблизно до 30 відсотків загальних державних витрат у 2024 році. Міністерство пропонує оборонний бюджет у розмірі 10,8 трильйона рублів, що еквівалентно приблизно 6 відсоткам ВВП і збільшенню на 68 відсотків у порівнянні з 2023 роком", – розповіли у британському оборонному відомстві.

У Британії також припустили, що Росія зможе забезпечувати такий рівень оборонних витрат до 2024 року, однак зробити це вдасться за рахунок економіки в цілому і скорочення видатків на інші потреби держави.

Водночас, підкреслили у МО Британії, повна інформація про російські витрати на оборонний сектор засекречена. Однак навіть ті цифри, що просочилися назагал, свідчать, що Росія готується до багатьох років бойових дій в Україні.

Збільшення видатків на війну, додали у Міноборони Британії, відбулося після публічного виступу міністра оборони РФ Сергія Шойгу 27 вересня 2023 року. Тоді він заявив про готовність до продовження конфлікту в 2025 році.

Нагадаємо, раніше розвідка Британії розкрила плани Кремля щодо російської ПВК "Вагнер". Після ліквідації її власника Євгена Пригожина та фактичного командира Дмитра Уткіна Росія продовжує використовувати добровольчі загони та приватні військові компанії, зокрема й "Вагнер". Однак тепер "вагнерівці" діятимуть під більшим контролем із боку Кремля.

Зокрема, у Східному угрупуванні військ ЗСУ розповіли, що агресор перекидає на схід України колишніх "вагнерівців", які розміщувалися в Білорусі. Ними вирішили доукоплектувати підрозділи після втрат окупантів у гарячих точках.


Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: