У Києві назвуть сквер на честь Дмитра "Да Вінчі"

У Печерському районі Києва планують назвати один зі скверів іменем Дмитра "Да Вінчі" Коцюбайла.
Дане рішення було прийнято під час засідання Київської міськради 9 листопада.

Про це повідомили в пресслужбі Київради. За перейменування локації на честь Героя України проголосували 69 депутатів.

"У війні за Україну ми втрачаємо найкращих. Дмитро Коцюбайло назавжди залишиться в пам’яті як сміливий та мужній боєць, справжній патріот та Захисник своєї держави. Він бився за Україну і вів за собою людей. У березні цього року тисячі українців прощались з Дмитром на Майдані. І зараз, враховуючи значну суспільну потребу та підтримані електронні петиції, ми маємо увіковічити його ім’я на карті міста. Результатом прийняття цього рішення буде обрання найкращої території для створення скверу імені Дмитра "Да Вінчі" Коцюбайла у Печерському районі", – наголосив заступник мера Києва Володимир Бондаренко.

Під час підготовки проєкту рішення було отримано згоду близьких та побратимів Дмитра Коцюбайла.

Український доброволець, командир 1 ОМБ "Вовки Да Вінчі" Збройних сил України, учасник російсько-української війни, Герой України Дмитро Коцюбайло загинув 7 березня 2023 року в боях за Бахмут.

Як повідомляв OBOZ.UA, правоохоронці у судовому порядку повернули територіальній громаді столиці землі ландшафтного заказника місцевого значення "Совська балка". Вартість земельної ділянки становить понад 390 млн грн.


 

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: