З сьогоднішнього дня в Україні стартує реєстрація на ЗНО

Сьогодні у понеділок, 1 лютого, о 12:00 розпочинається реєстрація осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2016 р. Реєстрація триватиме до 4 березня.

Сьогодні у понеділок, 1 лютого, о 12:00 розпочинається реєстрація осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2016 р. Реєстрація триватиме до 4 березня.


Сьогодні у понеділок, 1 лютого, о 12:00 розпочинається реєстрація осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2016 р. Про це повідомляють на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.
 
Реєстрація триватиме до 4 березня.
 
Зазначимо, реєстрація для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні осіб, яким на 1 вересня 2015 р. виповнилося 16 років, відбуватиметься за паспортами.
 
"У 2015 р. було введено нову методологію визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання, що передбачає встановлення порогу "склав/не склав" для кожного предмета тесту ЗНО. У зв'язку з цим виникла необхідність в удосконаленні методики шкалювання тестових балів при переведенні їх у рейтинги. Зауваження та пропозиції щодо запропонованих принципів просимо надсилати до 19 лютого 2016 р. на електронну адресу: org@testportal.gov.ua з позначкою "Шкалювання", - повідомляють на сайті Центру.
 
У 2016 р. зовнішнє незалежне оцінювання проводитиметься з таких навчальних предметів: українська мова і література, хімія, історія України, англійська мова, математика, німецька мова, біологія, французька мова, географія, англійська мова, фізика, російська мова. Загальна кількість навчальних предметів, вибраних для проходження зовнішнього оцінювання, не повинна перевищувати чотирьох.
 
Для випускників старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2016 р. результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури (українська мова), математики або історії України зараховуються як оцінки за державну підсумкову атестацію.
 
Реєстрація на пробне ЗНО завершилася в Україні 30 січня.
 
Нагадаємо, у 2016 р. обов'язковим для випускників стане тестування з математики або історії України (на вибір), яке також матиме статус державної підсумкової атестації.

uainfo.org
Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: