Тягнибок виграв суд проти Авакова

Лідер партії ВО "Свобода" Олег Тягнибок виграв суд проти глави МВС Арсена Авакова у справі сутичок під ВР. Про це йдеться в рішенні суду від 9 лютого.

Лідер партії ВО "Свобода" Олег Тягнибок виграв суд проти глави МВС Арсена Авакова у справі сутичок під ВР. Про це йдеться в рішенні суду від 9 лютого.Лідер партії ВО "Свобода" Олег Тягнибок виграв суд проти глави МВС Арсена Авакова.

Про це йдеться в рішенні суду від 9 лютого, копію якого оприлюднила на своїй сторінці в Facebook прес-секретар ВО "Свобода" Христина Равлюк.


Олег Тягнибок виграв суд у Авакова! Чекаємо такого ж швидкого виконання рішення суду від МВС - прес-конференції та спростування брехливої інформації від Авакова як і 31 серпня 2015 року))

Опубліковано Христею Равлюк 8 лютого 2016 р.


Позов Тягнибока суд задовольнив частково: фразу Авакова з брифінгу "Тягнибок привів бандитів, які вбивали й калічили наших солдатів" визнано недостовірною та такою, що принижує честь і гідність.
 
Згідно з рішенням суду, Міністерство внутрішніх справ зобов'язане протягом місяця після набрання рішенням чинності скликати брифінг і спростувати цю інформацію.
 
Як відомо, 31 серпня під Верховною Радою протестували проти ухвалення в першому читанні президентського проекту змін до Конституції в частині децентралізації.
 
Більшість протестувальників були з прапорами "Свободи" і "Радикальної партії" Олега Ляшка.
У силовиків летіло каміння, димові шашки, а також бойова граната, через що троє правоохоронців померли, а ще близько 140 осіб було поранено.

pravda.com.ua
Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: