Парубій штрафуватиме нардепів-прогульників

До народних депутатів України будуть застосовуватися адміністративні заходи у вигляді зняття частини заробітної плати. Про це в ефірі телеканалу "Інтер" заявив Андрій Парубій, передає сайт Верховної Ради

До народних депутатів України будуть застосовуватися адміністративні заходи у вигляді зняття частини заробітної плати. Про це в ефірі телеканалу "Інтер" заявив Андрій Парубій, передає сайт Верховної РадиДо народних депутатів України будуть застосовуватися адміністративні заходи у вигляді зняття частини заробітної плати

Про це в ефірі телеканалу "Інтер" заявив Андрій Парубій, передає сайт Верховної Ради.
 
У неділю спікер заявив, що застосовуватиме до депутатів-прогульників адміністративні заходи.
 
Такі дії, за його словами, дозволять підняти дисципліну і забезпечити проведення ефективних голосувань у сесійній залі.
 
Парубій зазначив, що дуже часто законопроекти, з яких є повна згода, не ухвалюються тільки через відсутність дисципліни.
 
"Абсолютна більшість народних депутатів є активними і дієвими, які готують законопроекти і працюють у залі, - сказав він. – Водночас, багато є таких, хто не ходять на роботу і не приймають закони".
 
Для розв’язання цієї ситуації Парубій запропонував ряд заходів, зокрема: проведення індивідуальних розмов з тими депутатами, які найчастіше не ходять на сесії; публікацію їхніх прізвищ у засобах масової інформації та зняття частини зарплати. За його словами, така норма існувала раніше.
 
"Була колись норма, її потрібно відновлювати – знімати частину заробітної плати за неучасть у сесійних засіданнях, щоб депутати відчували не тільки моральний дискомфорт, але також і матеріальний, якщо без поважних причин не відвідують пленарні засідання", - сказав спікер.
 
Володимир Гройсман останнім розпорядженням на посту спікера Верховної Ради підвищив народним депутатам заробітну плату майже втричі.

espreso.tv
Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: