Суд заарештував рахунки компанії - власника "Сільпо"

Солом'янський районний суд Києва заарештував рахунки компанії "Фоззі-Фуд" через заниження посадовими особами податку на додану вартість. Про це йдеться в ухвалі суду від 18 травня

Солом'янський районний суд Києва заарештував рахунки компанії "Фоззі-Фуд" через заниження посадовими особами податку на додану вартість. Про це йдеться в ухвалі суду від 18 травня

 


Солом'янський районний суд Києва заарештував рахунки компанії "Фоззі-Фуд" через заниження посадовими особами податку на додану вартість. Про це йдеться в ухвалі суду від 18 травня.

У Солом'янський районний суд Києва надійшло клопотання про накладення арешту на майно у кримінальному провадженні від 29 березня 2015 року.
Розслідуванням встановлено, що службові особи ТОВ "Фоззі-Фуд" при проведенні фінансово-господарських взаємовідносин з рядом компаній шляхом проведення безтоварних операцій занизили ПДВ в січні-лютому 2015 на суму 32,2 млн гривень.
 
Дане правопорушення було зафіксовано в акті позапланової виїзної перевірки Фіскальної служби в листопаді 2015 року.
Під час перевірки було виявлено невідповідність придбаних та реалізованих товарів, непідтвердження реальності здійснення фінансово-господарських операцій, відсутність можливості виконання договірних відносин.
 
Було встановлено, що у ТОВ "Фоззі-Фуд" є рахунки в банку "Південний" і банку "Восток".
"З метою припинення злочинної діяльності та для подальшого відшкодування завданих державі збитків виникла необхідність в накладенні арешту на рахунки ТОВ "Фоззі-Фуд", - йдеться в ухвалі суду.
 
Суд вирішив заарештувати рахунки компанії в 2 банках, заборонив розпоряджатися грошовими коштами і постановив припинити витратні операції з коштами, які надходять на рахунки.
 
Як повідомлялося, компанія "Фоззі-Фуд" є товариством з обмеженою відповідальністю, входить до складу торгово-промислової корпорації Fozzy Group.
Fozzy Group об'єднує мережу супермаркетів "Сільпо", "магазинів "Фора", оптових гіпермаркетів Fozzy, фармацевтичних супермаркетів "Біла ромашка", магазинів електроніки Ringoo, а також Ніжинський консервний завод (ТМ "Ніжин"), птахофабрику ТОВ ПКФ "Варто".
 
В Fozzy Group входять ресторани "У Хромого Пола" і "Старомак", "Диван" і La Bodeguita del Medio, "У Голема", "Чарка, Кухлів і Гачек", Mi piace, Tatami, "Слов'янський двір", Karluv Most, "Фреш-кафе", а також мережа туристичних агентств "Сільпо Вояж".

epravda.com.ua
Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: