У Китаї розгнівані інвестори зоопарку на очах відвідувачів кинули тиграм живого віслюка

Відео.
Відвідувачі китайського зоопарку стали свідками жахливого видовища, коли група чоловіків кинула живого віслюка до вольєра з тиграми.

Відео.
Відвідувачі китайського зоопарку стали свідками жахливого видовища, коли група чоловіків кинула живого віслюка до вольєра з тиграми.

Вони хотіли кинути і живу вівцю, але відвідувачі зоопарку не дали їм цього зробити.

Відвідувачі китайського зоопарку стали свідками жахливого видовища, коли група чоловіків кинула живого віслюка до вольєра з тиграми. 

 
Інцидент стався в місті Чачжоу у східній провінції Цзянсу. До вольєра під'їхала вантажівка, з неї вийшли чоловіки у пластикових дощовиках і кинули віслюка до тигрів. Хижаки накинулися на тварину і за півгодини роздерли.
 
Чоловіки в дощовиках хотіли скинути в вольєр і живу вівцю, але охоронці і відвідувачі зоопарку їм завадили. 
Зоопарк опублікував заяву в соціальних мережах, в якій зазначив, що цей інцидент стався через судовий розгляд між інвесторами. Суперечка, яка триває вже два роки, ускладнила для компанії ведення бізнесу.
 
Інвестори не бачили прибутку вже два роки, що робить їх дуже "незадоволеними", йдеться в заяві. Вони були такими незадоволеними, що схопили "осла і вівцю", щоб нагодувати тигрів. 

У своїй заяві зоопарк попросив суд "якомога швидше врегулювати спір", зловісно зазначаючи, що "в іншому випадку інвестори вирішать його іншими способами". 
 

tsn.ua
Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: