Завантаження ...
banner

Страхова група "ТАС"

Місце знаходження
Підприємства і послуги
Підприємства і послуги
5693
Про компанію

Кожна людина прагне впевненості в завтрашньому дні, стабільності в житті, потребує гарантованого захисту та підтримки у важку мить. Забезпечити такий захист — головна мета Страхової Групи «ТАС».
 

Наша компанія працює в Україні з жовтня 1998 року і є частиною потужної Інвестиційно-фінансової групи, до якої також належить низка фінансових, торгових та промислових структур.
Сьогодні Приватне акціонерне товариство «Страхова рупа «ТАС» (далі — СГ «ТАС») входить до десятки лідерів вітчизняного страхування, демонструючи стабільно високі фінансові результати. Вдосконалюючи методи ведення бізнесу, СГ «ТАС» постійно працює над покращенням якості послуг, що надаються.
Надійність СГ «ТАС» гарантована не лише статутним капіталом, що забезпечений резервним фондом, але й чинним механізмом перестрахування великих ризиків. Компанія працює з провідними перестрахувальниками світу.
СГ «ТАС» є одним із засновників та членом Української федерації страхування, членом Моторного (транспортного) страхового бюро України, Національного Клубу страхових виплат України, Асоціації суднобудівників України, Європейської бізнес асоціації, Української будівельної асоціації, Міжнародної торгової палати, Української спілки промисловців та підприємців, Бюро кредитних історій.
СГ «ТАС» має розгалужену регіональну мережу: 28 регіональних дирекцій та філіалів, 450 центрів продажів, де працюють близько 1300 штатних працівників та більше 2000 страхових агентів, які діють по всій території України.
СГ «ТАС» — універсальний страховик, що пропонує споживачам більше 80 страхових продуктів за різними видами добровільного та обов’язкового страхування. Продукти сформовані в комплексні страхові програми, відповідно до яких кожен клієнт — юридична або фізична особа — може застрахувати свої ризики як окремо, так і в комплексі.
Компанія має ліцензії Держфінпослуг України на здійснення 32 видів страхування, з них 18 — у формі добровільного, і 14 — у формі обов'язкового. Нині СГ «ТАС» є одним з лідерів ринку за страховими виплатами.
 
Передовий менеджмент, сучасні методи ведення бізнесу, нові технології та професійний колектив гарантують упевненість у майбутньому, захист та спокій нашим клієнтам.
 
Адреса центру обслуговування клієнтів:
м. Ніжин, вул. Шевченко 11-А, ТЦ «Гермес», 4-й поверх
тел. +38 (068) 44 39 44 8


 

 

ОСЦПВ (Автоцивілка )
 

Керування автомобілем пов'язане з підвищеним ризиком для всіх учасників дорожнього руху. Мати при собі поліс ОСЦПВ – це не тільки впевненість у тому, що в разі ДТП страхова компанія відшкодує збитки потерпілій (третій) стороні, але й обов'язок водія, зафіксований в Правилах Дорожнього Руху.
Законними підставами для керування транспортним засобом є:
технічний паспорт;
права відповідної категорії;
поліс (договір) страхування ОСЦПВ.
Експлуатація транспортних засобів на території України без наявності поліса ОСЦПВ забороняється. Контроль за виконанням Закону покладений на працівників ДАІ.
Полісом ОСЦПВ передбачено:
застрахованою вважається відповідальність не лише Страхувальника, а й будь-якої особи, яка керує вказаним у полісі транспортним засобом на законних підставах.
 
Полісом покривається:
відшкодування шкоди, заподіяної життю, здоров'ю або майну осіб, постраждалих внаслідок ДТП;
захист майнових інтересів осіб, які укладають договір страхування (Страхувальників).
 
Страхова Група «ТАС» гарантує:
виїзд аварійного комісара на місце ДТП;
можливість безкоштовних консультацій із Центром обслуговування клієнтів, з юристом, з аварійним комісаром при настанні страхового випадку;
допомогу в оформленні необхідних документів.
 
Ліміт відповідальності Страхової Групи «ТАС»:
200 000 грн. - за шкоду, заподіяну життю і здоров'ю кожної потерпілої особи;
100 000 грн. - за шкоду, заподіяну майну кожної потерпілої особи, але не більше п'ятикратного розміру по одному страховому випадку.
Якщо зазначеної суми не достатньо, збільшити ліміт відповідальності по ОСЦПВ можна, додатково уклавши договірдобровільного страхування автоцивільної відповідальності власників транспортних засобів з нашою Компанією.
Вартість поліса залежить від:
типу ТЗ;
місця реєстрації ТЗ;
сфери використання транспортного засобу (юридична або фізична особа);
терміну дії поліса страхування.
Додатково на вартість кожного Полісу впливає кількість одночасно оформлених Страхувальником полісів (страхування парку транспортних засобів) і безаварійна експлуатація транспортних засобів протягом попереднього періоду страхування.
Для оформлення поліса ОСЦПВ необхідні такі документи:
свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу (технічний паспорт);
паспорт або водійське посвідчення;
протокол проходження обов'язкового технічного контролю (тільки для транспортних засобів, які відповідно до законодавства підлягають такому контролю).
 
Переваги Страхової Групи «ТАС»:
завжди нульова франшиза;
професійні консультації фахівців;
гарантоване відшкодування за заподіяну шкоду в повному обсязі і в найкоротші терміни;
швидкість та оперативність в оформленні страхового поліса.
Ми прагнемо, щоб наша співпраця була максимально зручною для Вас і Вашої компанії.
Замовити поліс ви можете в будь-який спосіб на Ваш вибір:
 
По телефону; +38(068) 44 39 44 8
За допомогою електронної пошти;  tas.nizhyn@gmail.com
В Інтернет-магазині;  http://land.tas-insurance.com.ua/osago1
Відвідавши найближчий офіс нашої компанії. – м. Ніжин, вул. Шевченко 11-А, ТЦ «Гермес», 4-й поверх
 


Повний автозахист
 

У доповнення до обов’язкового страхування цивільно – правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (ОСЦПВВНТЗ) спеціалістами страхової групи «ТАС» був розроблений новий страховий продукт «Повний автозахист», що покриває ризики пов’язані з експлуатацією транспортного засобу, як водія – потерпілої сторони, так і водія - власника договору «Повний автозахист». Обираючи цей страховий продукт, страховик отримує оптимальне поєднання комплексного страхового захисту та якісного сервісу за доступною ціною та низкою додаткових переваг та сервісів.

Укладаючи договір «Повний автозахист» страховик отримує:

Компенсацію можливих додаткових витрат на ремонт чужого транспортного засобу та лікування постраждалих у ДТП з вини власника договору «Повний автозахист» у випадку серйозних ушкоджень автомобіля, подорожчання відновлюючого ремонту, зростання курсу валют;
Оплату витрат на відновлення власного автомобіля власника договору «Повний автозахист» у випадку ДТП або викрадення;
Організацію та оплату медичної допомоги та лікування для страховика у випадку ДТП;
Послуги персонального асистента з організації технічної, медичної та юридичної допомоги.
 
«Повний автозахист» - це договір, що об’єднує в собі декілька страхових програм:
"Дорожній Амулет" – це невідкладний та надійний захист здоров’я водія, пішохода, пасажира у випадку дорожньо-транспортної пригоди (ДТП). Застрахованим за даною програмою є водій транспортного засобу, а страховим випадком є проблеми зі здоров’ям у застрахованої особи, що виникли в результаті ДТП.
"Легке КАСКО" - це захист наземного транспортного засобу автовласника.
Страховим ризиком за даною програмою вважається дорожньо – транспортна пригода з вини водія застрахованого транспортного засобу, та відшкодовуються збитки Страховика, що викликані пошкодженням або знищенням транспортного засобу в результаті ДТП, а також витрати на рятування та евакуацію застрахованого ТС.
"Автоцивілка плюс" – доповнює та підсилює дію ОСАГО.
При настанні страхової події спочатку виплата страхового відшкодування здійснюється за полісом обов’язкового страхування цивільної відповідальності. Якщо розміру страхового відшкодування недостатньо для покриття збитку, то сума, якої не вистачає - сплачується за договором добровільного страхування цивільно – правової відповідальності власника автотранспорту.
 
Також «Повний автозахист» включає декілька пакетів, кожен з яких має різні опції та набори ризиків. Страховик може обрати для себе підходящий та прийнятний страховий пакет.
Пакет "Стандартний" – об’єднує всі три вищезазначені програми з можливістю вибору от 1 до 3 опцій з програми «Легке КАСКО (ДТП з вини Страховика, ДТП без вини, викрадення) з максимальною страховою сумою до 350 000 грн.
Пакет "Легкий" – також включає всі три програми, але «Легке КАСКО» тільки з однією опцією «ДТП з вини Страховика» з максимальною страховою сумою до 70 000 грн.

Пакет "Сервісний» - включає одну програму «Автоцивілка Плюс» з сумою покриття 50 000 грн та додатковий набір сервісів, а саме: можливість користуватися послугами персонального асистента з організації технічної, юридичної та медичної допомоги по всій території України у будь – який час доби.
 

Адреса центру обслуговування клієнтів:

м. Ніжин, вул. Шевченко 11-А, ТЦ «Гермес», 4-й поверх

тел. +38 (068) 44 39 44 8

http://www.tas-insurance.com.ua/uk/for-you/auto/full-car-protection/

 


Повний житлозахист

«Повний житлозахист» - це новітня програма-конструктор з ексклюзивними опціями, яка надійно захистить Ваше житло та відповідальність перед сусідами.
Укладаючи договір «Повний Житлозахист», Ви отримуєте:
Захист оселі від пожежі, затоплення, стихійних явищ, транспорту та грабіжників;
Захист відповідальності перед сусідами у випадку затоплення чи пошкодження їхнього майна;
Ексклюзивний захист.
 
За договором можуть бути застраховані:
Квартири
Житлові будинки та додатково до них:
Господарські споруди з улаштуванням фундаменту (літня кухня, гараж, баня та сауна, сарай, критий басейн, зимовий сад, майстерня, будинок охорони, паркан)
Рухоме майно (меблі, предмети декору, техніка та обладнання)
Відповідальність перед третіми особами за шкоду, завдану внаслідок експлуатації застрахованого майна.
 
Додаткові ексклюзивні розширення:
Ексклюзивний захист - розширене покриття пожежі та дії води з необережності клієнта;
Перша допомога - прискорена виплата страхового відшкодування за 5 робочих днів на витрати першої необхідності (тимчасове житло, їжа, одяг тощо);
Проведення ремонту - покриття необережності клієнта під час проведення ремонту;
Цінні речі - покриття для ювелірних виробів, хутра, картин;
Тиск снігу - покриття збитків при провалі конструкцій внаслідок випадання великої кількості снігу.
Франшиза за вибором: 500 або 0 грн. 
Строк страхування: 12 місяців.
Сплата премії: одноразово або 2-ма платежами.
 
Переваги договору:
Найсучасніше страхове покриття: за договором клієнт отримує комплексний страховий захист власного майна (житла, вмісту, господарських споруд) та майна своїх сусідів та своєї репутації перед ними;
Нове за старе: за договором страхування не застосовується коефіцієнту зносу – Страхувальник отримує вартість аналогічного майна за сучасними цінами в новому вигляді.
Неважливо, яка вартість майна: коефіцієнт недострахування не застосовується, та немає прив’язки до дійсної вартості майна.
 
Пройдіть лише 6 кроків до ПОВНОГО ЩАСТЯ У ВЛАСНІЙ ОСЕЛІ!
 
Крок 1. ЗАВІТАЙТЕ до найближчого офісу СГ «ТАС» у Вашому місті або ВИКЛИЧТЕ страхового консультанта у зручне для Вас місце. (Консультант СГ «ТАС» надасть всю необхідну інформацію та допоможе визначити найбільш оптимальний варіант захисту).
Крок 2. ОБЕРІТЬ вартість Вашого житла та суму відповідальності перед сусідами.
Крок 3. ОБЕРІТЬ наповнення програми, яка найбільше відповідає Вашим індивідуальним потребам. (Не забудьте про ексклюзивні опції, які не мають аналогів на ринку).
Крок 4. ОТРИМАЙТЕ розрахунок вартості страхового захисту майна. Якщо вона є не комфортною , попросіть консультанта змінити програму та зменшити її вартість.
Крок 5. МАЄТЕ подарункові картку? Не забудьте отримати знижку.
Крок 6. ПОСМІХНІТЬСЯ! Тепер за відносно невелику суму Ви можете зберегти значну частину свого житла та захистити своє майбутнє!
Зніміть усі незручні запитання одним простим рішенням!
,

 

Адреса центру обслуговування клієнтів:
м. Ніжин, вул. Шевченко 11-А, ТЦ «Гермес», 4-й поверх
тел. +38 (068) 44 39 44 8

Повернутися до списку
Схожі компанії