Завантаження ...
banner

Новини

Війна внесла свої корективи в наше спокійне і розмірене життя, тож якщо раніше ми більше цікавились розвагами, то сьогодні на першому місті політичні новини і ситуація на фронті. Спеціалісти Mynizhyn постійно моніторять, оновлюють та аналізують інформацію, щоб ви отримували найсвіжіші і виключно чесні політичні новини. Чому нас варто читати? На це є декілька головних причин:

  • інформація додається доволі швидко, тож ви будете мати доступ до останніх подій України і зокрема Ніжину;
  • перед публікацією дані перевіряються, що гарантує їх правдивість;
  • сайт має зручний інтерфейс, тож знайти потрібні вам новини доволі легко.

З нами ви будете знати все про нещодавно прийняті законопроекти і рішення, різноманітні зміни кошторису, заробітних плат, пенсій та комунальних платіжок. Ми робимо все, щоб створити для вас ідеальний інфо-простір.

Найважливіші новини спорту: актуальна інформація від Mynizhyn

Ми розуміємо, що наші читачі хочуть знати не лише зміни в економіці та політиці, тож пропонуємо новини спорту та інших сфер життя. На сайті ви дізнаєтесь про перемоги і досягнення наших футболістів, боксерів, атлетів та представників інших спортивних сфер діяльності.

 

Крім того, на ресурсі представлені новини шоубізнесу, серед яких історії популярних зірок з перших уст, цікаві факти про життя знаменитостей та останні події культурного фронту. Ми розповідаємо про творчі події, спортивні марафони і ярмарки, які найближчим часом відбудуться в місті. Залишайтесь з нами, щоб знати про найважливіші події.

Економічні і політичні новини - щоб ви завжди були в курсі

Якщо для вас важливі всі новини міста Ніжин - Mynizhyn створений спеціально для вас. Ми збираємо лише актуальну і надійну інформацію, яка допоможе вам завжди бути в курсі того, що відбувається в регіоні. Окрім місцевих ми розповідаємо про головні економічні новини:

  • зростання чи зниження пенсій і заробітних плат, а також зміни в графіках їх виплат;
  • підвищення цін на комунальні послуги;
  • виділення коштів на певні роботи для покращення рівня життя людей чи благоустрою міста;
  • доступна містянам допомога - коштами чи продуктами;
  • рішення про зміни в кошторисі.

Також ми збираємо політичні новини - як міста, так і всієї України. Також ми розповідаємо про важливі рішення, прийняті за кордоном, наприклад про надання