Завантаження ...
banner

"DataGroup"

Провайдери, сервісні центри
2631
Про компанію

«Датагруп» є провідним телекомунікаційним оператором на українському ринку комплексних послуг фіксованого зв'язку. Клієнти компанії отримують саме ті послуги, які необхідні для динамічного розвитку їх бізнесу. 
 
Влітку 2010 року ТОП-менеджмент «Датагруп» оголосив про залучення інвестицій в розвиток компанії в розмірі 40 млн доларів. Інвестором стала компанія з управління фондами прямого інвестування Horizon Capital. Протягом наступних років «Датагруп» працюватиме спільно з Horizon Capital, щоб залучити додаткове інвестування для компанії в сумі до 100 млн.доларів. 
 
«Датагруп» надає послуги корпоративним клієнтам. Їх спектр дозволяє вирішити будь-яку телекомунікаційну задачу з урахуванням побажань клієнтів. На сьогодні компанія є одним з лідерів по географії надання послуг зв'язку. 
Для обслуговування роздрібних клієнтів восени 2010 року «Датагруп» презентувала роздрібну торгову марку «Домашній телеком». Під цією торговою маркою надаються послуги Інтернет, телефони, телебачення. За підсумками 1го кварталу 2014 компанія обслуговує 293 тис абонентів. 
 
«Датагруп» є лідером в сегменті послуг професійної передачі даних для корпоративних клієнтів, за підсумками 2013 компанії належить 45% від загального обсягу доходів в даному сегменті. В межоператорском сегменті ринку оператору належить 30% ринку в структурі доходів. Також компанія є лідером в сегменті супутникового зв'язку VSAT в Україні та СНД. «Датагруп» - єдиний оператор в країні, який володіє спеціальною інфраструктурою (спеціально оснащені автомобілі, потужні мобільні дизельні генератори, цілодобово чергують ремонтні бригади) для надання послуг SLA (Service Level Agreement) і аутсорсингу. 
 
Все це стало можливим завдяки професійній команді, яка отримала визнання на телекомунікаційному ринку, 13 річному досвіду роботи, а також потужним ресурсам компанії. «Датагруп» має власну волоконно-оптичну мережу в усіх регіонах України загальною протяжністю 21000 км, новітньої супутникової мережею зв'язку, яка була побудована на базі супутника KA-SAT. У 2012 році «Датагруп» почала реалізацію трансконтинентального проекту Європа-Азія. Оптична мережа об'єднала собою європейський і азіатський континенти. Загальна протяжність мережі перевищує 7 тис км. «Датагруп» має власний виділений номерний ресурс, що становить 1209600 номерів, мережу продажів, дистрибуції і технічної підтримки по всій Україні.

Повернутися до списку
Схожі компанії