Завантаження ...
banner

Комбікормовий завод ПІАСТ-Ніжин

Місце знаходження
Підприємства і послуги
Підприємства і послуги
3349
Про компанію

ТОВ ”Комбікормовий завод Піаст-Ніжин”, відкритий в 2007 році, є українсько-польським підприємством - виробником якісних полно- раціонних комбікормів для всіх видів тварин і птиці. Воно розташоване у Чернігівській області, в м Ніжині .Головна засновник - польська Група «Піаст II », що займає одну з провідних позицій в Польщі, серед виробників комбікормів для всіх видів тварин, володіє фермами для бройлерів, бійнею птиці і заводом переробки м’яса, на якому виготовляють ... 
Нова лінія виробництва комбікормів була побудована голландською фірмою ”Heem Horst” в 2006 році. Процес виробництва комбікормів повністю автоматизований і комп’ютеризований, а отже людський фактор у процесі зведений до мінімуму (один оператор легко керує процесом). Обладнання заводу на даний момент дозволяє виготовляти розсипні і гранульовані комбікорми високої якості, що дає можливість нашим споживачам отримувати більш різноманітні комбікорми для сільськогосподарських тварин. 
На даний момент випускаються різні види повнораціонних комбікормів і білково- вітамінних мінеральних добавок (БВМД) для вирощування та відгодівлі: 
свиней, 
бройлерів, 
курей, 
перепелів. 
Також за індивідуальним замовленням виготовляємо повнораціонні комбікорми для вирощування і відгодівлі великої рогатої худоби і для риби. 
На підприємстві є лінія фасування, яке дає можливість розфасовувати комбікорму в мішки вагою 5, 10, 25, 35, 40 кг. За вимогою клієнта товар поставляємо своїм автотранспортом. ТОВ ”Комбікормовий завод Піаст - Ніжин” надає також послуги з сушіння зернових культур (кукурудза, соняшник і соя). Дві сушки дозволяють просушити 250 тон зерна за добу. 
Головне завдання в бізнесі для нашого підприємства полягає в тому, щоб довгий час бути не тільки постачальником, а й надійним партнером, у сфері виробництва продукції тваринництва та поліпшення її якості.

Повернутися до списку
Схожі компанії