Завантаження ...
banner
banner

Вивчаэмо корпоративну англійську в Business English Academy

Вивчення англійської мови та володіння нею сьогодні стало однією з умов успішного ведення бізнесу, особливо там, де до співпраці залучені іноземні інвестори чи зарубіжні контрагенти.

Знання мови потрібне і в повсякденному житті, оскільки англійська – мова міжнародного спілкування, яку прекрасно розуміють практично в усіх державах світу. Провідним центром корпоративного навчання всіх бажаючих в Києві, Харкові, Дніпрі чи Одесі є школа Business English Academy (скорочено ВЕА).

Особливості навчання в ВЕА

В школі забезпечено індивідуальні підходи до кожного з клієнтів, що забажав навчатися, програма розробляється в залежності від базових знань стедента, його лінгвістичних можливостей та потреб. Фахівці, що викладають в школі є справжніми професіоналами своєї справи, з багатолітнім досвідом викладання, деякі з них являються носіями мови.

Викладачі школи з вивчення корпоративної англійської в Business English Academy рівномірно розподілені по території держави і здатні забезпечити дистанційне проведення занять з слухачами в місці їх перебування по скайпу чи безпосередньо в офісі компанії в зручний для її співробітників час. В залежності від спеціалізації слухачів школа пропонує три навчальні програми:

  • General English;
  • Business English
  • English for IT

Перелічені програми розроблені з врахуванням найефективнішої методики та відповідно до загальновизнаних стандартів. За підсумками курсу слухачі в максимально короткий термін докорінно поліпшать свої знання, навчаться визначати системні помилки, що дозволить їм успішно просуватися кар’єрною драбиною.

Переваги навчання в ВЕА

Головне завдання, яке поставлене перед викладачами – зробити все можливе для того, щоб слухачі здолали мовний бар’єр та відчули максимальний прогрес у володінні англійською мовою. Впродовж усього курсу викладами школи проводиться оцінювання рівня знань слухачів, онлайн підтримка, за результатами навчання студенти школи отримують відповідні сертифікати.

В залежності від побажань корпоративних замовників школа проводить вузькопрофільні курси з вивчення англійської мови керівниками установ та підприємств, HR-фахівцями, маркетологами, менеджерами, текстувальниками та фахівцями з реклами і маркетингу. Також можливі набори слухачів для вузькопрофільного навчання аналітиків та юристів, бухгалтерів, економістів та фінансистів, працівників банківських установ.

Кожен з слухачів школи після закінчення курсу матиме змогу отримати інформацію про його рівень знань відповідно до міжнародної шкали мовної компетенції CEFR.