Завантаження ...
banner

Огляд умов онлайн кредиту в мфо Містер кеш

МФО Містеркеш належить до організацій, які зовсім недавно розпочали свою роботу, але змогли закріпитися та знайти свого клієнта. МФО Mistercash.ua працює на кредитно-фінансовому ринку України на підставі Свідоцтва ФК № В0000326 від 19 серпня 2021 року. Головною «фішкою» Містеркеш у 2021 році була акція, під час якої Містеркеш надавав своїм клієнтам потрійну можливість оформити кредит під 0,01%.

На відміну від конкурентів, які надавали «нульовий» кредит лише за першого звернення, Містеркеш давав пільговий кредит на перший, четвертий та сьомий кредити клієнта. Слід визнати, що це унікальна пропозиція на кредитно-фінансовому ринку України, яка не має аналогів в інших організаціях.

Онлайн кредит у Містеркеш

Оформити кредит у Містеркеш можна на сайті mistercash.ua у будь-який час, подавши заявку. На сайті є онлайн калькулятор, за допомогою якого клієнт може відразу ж дізнатися про умови кредитування, відсоткову ставку, і суму, яку йому треба буде виплатити на момент припинення дії кредитного договору.

У Містеркеш можна оформити кредит на суму від 100 до 20 000 грн. терміном від 5 до 30 днів. Заявлена кредитна ставка становить 1,99% на день, але кредитний калькулятор на сайті показує інші цифри, які відповідають нижчій процентній ставці. Так, при кредитуванні на суму 10000 грн строком на 30 днів, калькулятор налічує 1800 грн відсотків або 60 грн на день, що відповідає процентній ставці 0,6%.

Як оформити кредит у Містеркеш

Оформити кредит у Містеркеш можуть громадяни України віком від 18 до 75 років. Для оформлення кредиту клієнт повинен подати заявку, в якій треба зазначити суму та термін кредитування. Відсоткову ставку та суму погашення кредиту до зазначеного терміну клієнт може дізнатися на кредитному калькуляторі.

Заявка подається через систему BankID, що суттєво спрощує та прискорює процес ідентифікації клієнта. Користувач повинен зі списку вибрати банк, клієнтом якого він є. Усі необхідні персональні дані будуть автоматично передані до МФО. Передача здійснюється в зашифрованому вигляді захищеними каналами зв'язку, що виключає можливість витоку конфіденційної інформації.

Після цього клієнт має підтвердити номер свого мобільного телефону та ідентифікувати свою банківську картку. Після процесу реєстрації заявка клієнта потрапляє на розгляд. Найчастішими причинами відмови є: погана кредитна історія клієнта, його вік, помилки, допущені під час реєстрації.

У разі схвалення заявки клієнт знайомиться з текстом кредитного договору, який він повинен буде підписати. Якщо позичальник не згоден з будь-яким пунктом договору або йому щось незрозуміло, він повинен або з'ясувати питання, що виникло, або відмовитися від підписання договору. При підписанні договору позичальник бере на себе зобов'язання повернути кредитні гроші з відсотками до зазначеного в договорі терміну.

Адміністрація Містеркеш надає своїм клієнтам можливість продовження чинного договору за умови сплати відсотків за кредитом. Такий захід дає можливість клієнту уникнути нарахування штрафних санкцій за неможливості своєчасного повернення кредиту. Терміни виплати кредиту зсуваються, і в позичальника з'являється час на вирішення своїх фінансових проблем.

Акції

Містеркеш проводить акцію «Подарунки до перемоги», в якій розігруються два телефони iPhone 14 та ноутбук Apple. Акція діє в останньому кварталі 2022 року. Розіграш проводиться щомісяця. В акції беруть участь усі клієнти Містеркеш, які оформили кредит. Чим більше кредитів оформив позичальник, тим більше балів він отримує відповідно збільшує свій шанс на успіх. Бали нараховуються всім учасникам, які протягом місяця вперше або повторно оформили кредит чи зробили пролонгацію.

У жовтні та листопаді будуть розіграні телефони. У грудні – головний приз, ноутбук. Визначення переможців провадиться за допомогою сервісу random.org.