Завантаження ...
banner
banner

АМКУ дозволив Максиму Кріппі придбати БЦ «Парус»

Антимонопольний комітет України надав дозвіл інвестору Максиму Кріппі на придбання бізнес-центру "Парус", що є одним із найбільших об'єктів нерухомості у Києві. За даними сервісу YouControl, трансакцію здійснює ТОВ «Ола Файн», яке належить фонду "АРС Кепітал", яким керує Максим Кріппа.

Деталі угоди

Власником бізнес-центру "Парус" був Вадим Столар через свій фонд "Генеза". БЦ «Парус» є символом престижу та високотехнологічним об’єктом нерухомості в самому центрі столиці.

Характеристика БЦ "Парус"

Бізнес-центр "Парус" відомий своєю високою архітектурою та інноваційним дизайном. Завдяки своїй висоті 136 метрів (з можливістю розширення до 156 метрів з антеною), він став візитною карткою Києва та одним із найвищих будинків міста. Його 33 поверхи включають два технічні поверхи, які використовуються для систем вентиляції, кондиціювання та інших інженерних потреб.

Офісні приміщення "Паруса" відзначаються великою міцністю та надійністю, здатністю витримувати навантаження до 450 кг на квадратний метр. Це забезпечує безпеку та комфорт для співробітників та відвідувачів. Крім того, завдяки вдалому плануванню та ергономічному дизайну, офісні приміщення забезпечують ефективне використання простору та створюють комфортні умови для роботи.
 Максим Кріппа купує БЦ Парус: деталі угоди
 

У бізнес-центрі "Парус" також доступний широкий спектр сервісів, спрямованих на задоволення потреб бізнесу та комфорт клієнтів. Це включає в себе конференц-зали з сучасним обладнанням для проведення нарад та зустрічей, кафе та ресторани з різноманітними кулінарними пропозиціями, а також автосалони та інші послуги для співробітників та відвідувачів.

Загальна корисна площа поверхів бізнес-центру "Парус" складає 75 000 квадратних метрів, що створює значний потенціал для розвитку бізнесу та реалізації різноманітних проектів. Такі умови роблять "Парус" привабливим вибором для компаній, що шукають офісні приміщення в самому центрі столиці з усіма необхідними умовами для успішного бізнесу.

Про Максима Кріппу

Максим Кріппа, керуючий фондом "АРС Кепітал", не тільки активно інвестує у сферу нерухомості, але й підтримує розвиток українських технологічних компаній. Щойно він став власником кіберспортивної команди NAVI та розробника гри S.T.A.L.K.E.R., української компанії GSC Game World. Крім того, Максим Кріппа відомий своєю активною благодійною діяльністю через фонд MK Foundation, який системно підтримує захисників України та здійснює благодійну допомогу.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: