Завантаження ...
banner

Від традицій до довіри: біографія успішної бізнес-команди від Романа Терещенка

Багато бізнес-лідерів мріють про ідеальну команду, яка з першого дня спільної роботи демонструє максимальний результат. Але, на жаль, в реальності так не буває. Створення об’єднаного колективу однодумців, які разом на відмінно роблять спільну справу - це виклик, який вимагає зусиль, часу та терпіння.

Терещенко Роман Вікторович, досвідчений бізнес-аналітик з Одеси, вирішив цей складний пазл. Протягом років він будував команду з власною успішною біографією - від її створення до досягнення значущих результатів. Проте, він наголошує на тому, що ключовим фактором є не лише технічні аспекти співпраці, а й моральні принципи та етика. Терещенко попереджає про небезпеку формування колективу, заснованого на шахрайстві або незаконних схемах. Він закликає будувати чесний бізнес, а за основу брати довіру і чесність – ті принципи на яких ґрунтується міцна сім’я.

Шість стовпів створення успішної команди від Романа Терещенка

Коли мова йде про досягнення команди, ми вбачаємо об’єднання спільних зусиль колективу, який гармонійно співпрацює. Але бізнес-аналітик переконаний, що такий унікальний підхід створюється завдяки дотриманню наступних принципів:

  • Довіра та відданість. Взаємна довіра та відповідальність перед колегами дозволяють команді досягати високих результатів. Це фундаментальний принцип, який, на думку Романа Терещенка, має бути на першому місці як в сім’ї, так і в розвитку власної справи.
  • Спільна мета. Усі члени команди крокують в одному напрямку, чітко усвідомлюючи, над чим працюють і чому досягнення цієї мети має велике значення.
  • Цікавість та гнучкість. Учасники команди завжди готові до нових знань та легко адаптуються до змін, швидко освоюючи нову інформацію.
  • Відкритість у спілкуванні. Цей принцип полягає в тому, що кожен учасник бізнес-команди має повну інформацію про хід справ. Відсутність обговорень за спиною лідера та підозр у шахрайстві або іншій незаконній діяльності створює атмосферу комфорту і довіри навколо. Таким чином і будується підґрунтя для обговорення нових ідей та спільного вирішення проблем.

До цих чотирьох основних принципів успішної командної роботи, Терещенко Роман Вікторович додає ще два важливих аспекти – професіоналізм колег та їх бажання постійно вдосконалювати свої навички заради розвитку спільної справи та побудови компанії з успішною біографією.

Стратегії розвитку талантів у бізнесі: ключові принципи виявлення потенціалу співробітників

Бізнес-аналітик на практиці пильно стежить за тим, щоб грамотний керівник систематично аналізував навички та здібності кожного члена своєї команди. Такий підхід допомагає виявити потенціал співробітника та визначити сфери, в яких він може найбільш ефективно реалізувати свої здібності та бути максимально корисним для компанії.

- Знання сильних сторін та інтересів кожного члена вашої бізнес-сім'ї дозволяє правильно спрямовувати інвестиції у їх навчання та розвиток. Співробітники, особливо молоде покоління, цінують такий підхід та охоче проявляють свої креативні здібності, коли розуміють, що мають потенціал для подальшого зростання. Повірте, це якраз те, що треба, для впевнених кроків у побудові компанії з успішною біографією, - ділиться своїм досвідом Роман Терещенко.

Експерт рекомендує звернути увагу на такі ефективні стратегії розвитку талантів всередині компанії:

  • Надання професійного навчання за останніми технологіями.
  • Сприяння навчанню через співпрацю з тренерами.
  • Організація програм наставництва, що дозволяє співробітникам вчитися у керівників інших відділів.
  • Можливість працювати з зовнішніми експертами для засвоєння нових навичок та підходів.

Експерт з розвитку бізнесу запевняє, що дуже важливо не жаліти коштів на навчання команди. Особистісний розвиток співробітників – це запорука отримання потрібного результату для компанії.

Успішність на прикладах реальних компаній: від відкритого спілкування до інновацій

Роман  Вікторович Терещенко запевняє, що саме на вищезазначених принципах будувались і будуються успішні бізнес-проекти. Він, із великим задоволенням, наводить приклади таких стартап-компаній, які успішно розвивають IT-галузь на його малій Батьківщині – в місті Одеса. Це такі унікальні компанії як Readdle, що створила відомі програмні продукти; Netpeak Group - володіє майстерністю у маркетингу; а також KeepSolid, що відома своїми переважними розробками VPN-клієнтів. Бізнес-експерт підкреслює, що IT-компанії Одеси відрізняються від традиційних, бо пропонують не лише своїх спеціалістів для виконання робіт, а й створюють реальні шедеври готових продуктів.

Серед світових брендів слід назвати Pixar Animation Studios. Ця студія здобула визнання завдяки своїм комерційно успішним комп'ютерним анімаційним фільмам. Їхній успіх забезпечений відкритою культурою спілкування в колективі, де кожен працівник може вільно обмінюватися ідеями та думками, незалежно від своєї посади. 

Ще одна команда з успішною біографією - це NASA. Її працівники займаються складними та амбітними проектами, такими як відправка людей на Місяць та дослідження астероїдів. Їхній успіх ґрунтується на культурі довіри навіть у небезпечних умовах.

Роман Терещенко підсумовує, що досягнення подібних результатів можливе, якщо ставитися до колективу як до однієї великої сім’ї, де відносини ґрунтуються на довірі, відкритому спілкуванні та взаєморозумінні.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: