Завантаження ...
banner
banner

Де взяти гроші у борг для ремонту житла?

Де взяти гроші у борг для ремонту житла?

Багато людей, які почали робити ремонт у своєму будинку чи квартирі, прагнуть зробити його якісно та вчасно. Проте не завжди вистачає фінансових ресурсів для здійснення планів. У процесі виконання ремонтних робіт часто виникають додаткові витрати, які були враховані заздалегідь. У таких випадках кредит онлайн на карту для ремонту квартири може стати зручним рішенням.

При зверненні за кредитом важливо звернути увагу на такі аспекти:

 1. Умови позики та відсутність прихованих комісій.
 2. Можливість отримання кредиту віддалена.
 3. Прості способи подання заявки.
 4. Зручні варіанти погашення боргу.

Деякі люди вважають за краще уникати складнощів, пов'язаних з оформленням кредиту в банку, оскільки це може зайняти багато часу, вимагатиме збору багатьох документів і кількох візитів до відділення.

Як вирішити фінансові проблеми під час ремонту квартири чи будинку

Кредит на ремонт квартири чи будинку може стати вирішенням фінансових проблем, допомагаючи здійснити ремонтні роботи та покращити житлові умови. Часто потрібен ремонт окремих приміщень, таких як ванна кімната, вітальня або кухня. Для фінансування ремонту можна скористатися різними способами, такими як позичення у родичів, використання накопичень або отримання кредиту.

Далі у статті ми розглянемо оптимальні способи оформлення кредиту на ремонт в Україні.

Як взяти кредит онлайн на ремонт житла

Розглянемо 2 зручні варіанти швидко взяти гроші в борг на ремонт.

 • Кредитна картка з лімітом. Зручний та швидкий варіант, щоб отримати до 200.000 гривень.
 • Довгостроковий онлайн кредит у МФО. Непоганий варіант, щоб отримати 100-відсотковий кредит до 50.000 гривень на карту.

Кредитна картка

Багато жителів України мають принаймні одну кредитну картку від відомих банків. Якщо у вас ще немає кредитної картки, ви можете звернутися до одного з банків, щоб отримати картку з кредитним лімітом для покриття витрат на ремонт.

Оформлення кредитної картки досить просто: потрібно просто завантажити банківську програму на смартфон і подати заявку. Цей процес займе лише 15 хвилин. Для нових клієнтів більшість банків одразу призначають кредитний ліміт у розмірі приблизно 20 000–30 000 гривень. Якщо у вас є підтвердження доходу, можна розраховувати на ліміт від 80 000 до 100 000 гривень.

Довгострокові онлайн кредити на картку в МФО

Протягом останніх двох років на українському ринку мікрокредитування зросла кількість мікрофінансових організацій, які надають можливість отримати терміновий кредит на 12 місяців для погашення мікропозик. При цьому збільшення максимальної суми майже не торкнулося ключових переваг МФО: можливість отримання кредитів з 18 років, мінімальний пакет документів, схвалення позик з поганою кредитною історією, онлайн-подання заявки та розгляд запиту за 15 хвилин.

Мікрофінансові організації пропонують довгострокові кредити з такими умовами:

 • максимальна сума – від 25 000 до 50 000 гривень;
 • термін кредитування - від 4 тижнів до 12 місяців;
 • відсоткова ставка - 120 – 170%;
 • способи отримання - платіжна картка будь-якого українського банку;
 • методи погашення - банківська картка, платіжні термінали, онлайн-банкінг.

Відповідну пропозицію для кредиту на ремонт можна знайти за посиланням https://finprom.net/compcat/mfo/, де представлені всі МФО України з вигідними умовами кредитування. Для онлайн-оформлення позики на картку в МФО необхідно зареєструватися на сайті обраної організації та заповнити анкету, вказавши паспортні дані та ідентифікаційний код. Заявку розглянуть протягом 15 хвилин, і після схвалення залишиться лише підписати кредитний договір та отримати гроші на картку.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями:
Меблі

Меблі

Меблі