Завантаження ...
banner
banner

Гороскоп на тиждень з 31 травня по 6 червня: менше відвертості і більше розсудливості

tn_30052021_g18.jpg

Гороскоп на тиждень з 31 травня по 6 червня каже, що на небі — спадний Місяць. Постарайтеся зараз ні з ким не бути відвертими. В першу чергу це стосується колег.

Зірки для всіх знаків Зодіак на тиждень з 31 травня по 6 червня радять ні з ким не ділитися переживаннями і планами на життя. Все, що ви скажете зараз, згодом може бути використано проти вас. Швидше за все, люди можуть нашкодити вам не навмисне, а випадково.

Овен

Астопрогноз для Овнів на тиждень з 31 по 6 травня радить слухати інтуїцію і дотримуватися внутрішнього голосу. Вони не підведуть в цей непростий час. Не займайтеся самолікуванням, не лінуйтеся звертатися до лікарів.

Зірки для Овнів на тиждень говорять, що в цей період у вашому житті все буде гладко і без питань. Будете легкі в стосунках, а ваш партнер проявить турботу. Не переставайте говорити один одному компліменти. Маленькі приємності зроблять вас ближчими.

Тілець

Зодіак для Тельців на тиждень з 31 по 6 червня каже, що в цей період гроші до вас прийдуть, звідки не чекали. Керуйте ними розумно! Головне, не давайте в борг безвідповідальним людям. Пам'ятайте про ретроградний Меркурій і його вплив на здоров'я.

Любовний гороскоп на тиждень радить представникам знаку бути хитрішим у відносинах. Якщо вам потрібна допомога від ледачого партнера, не обов'язково псувати нерви і зривати зв'язки від крику, щоб домогтися свого. Можна за допомогою хитрості і таланту попросити так, щоб вам не відмовили.

Близнюки

Зірки для Близнюків на тиждень з 31 травня по 6 червня попереджає, що до деяких людей у ​​вашому оточенні виникне дуже багато запитань. Не довіряйте нікому зараз, краще перестрахуватися. Якщо вам потрібна якісна порада, то питання задавайте фахівцям.

Любовний гороскоп на тиждень для Близнюків радить бути сміливішими. Іноді ваша мовчанка сприймається як байдужість, а на такому плоту далеко не упливешь. Дійте так, як велить вам серце.

 
Рак

Місяць для Раків на тиждень з 31 травня по 6 червня радить бути уважнішими до всього, що відбувається у вашому житті. Дрібниці зараз виявляться далеко не дрібницями. З друзями може виникнути конфлікт, але правда буде на вашому боці.

Любовний гороскоп на тиждень для Раків попереджає, що будь-якому терпінню може прийти кінець. Якщо ви не перегляньте своє ставлення до рідної людини, то розплата за зневагу неминуча. Поки ви звинувачуєте свого партнера у всьому на світі, хтось захоплюється кожним його подихом.

Лев

Загальний гороскоп для Левів на тиждень з 31 травня по 6 червня радить уважно поставитися до своїх грошей. Фінансові інвестиції робіть тільки попередньо порадившись з близькими. А ось рішення, що стосуються особистого життя, обмірковуйте на самоті.

Любовний гороскоп на тиждень для Левів радить бути добрішими і спокійнішими по відношенню до рідної людини. Не потрібно кричати відразу, як тільки щось відбувається в розріз з вашими планами. Частіше дякуйте партнера за все, що він для вас робить.

Діва

Астропрогноз для Дів на тиждень з 31 травня по 6 червня каже, що в цей час дізнаєтеся багато нової інформації і, головне, зумієте її засвоїти. Якщо займатися справами зараз, то тільки приємними. Не беріться за роботу, якщо щось вам підказує, що від неї зараз краще відмовитися.

Любовний гороскоп на тиждень для Дів каже, що наївність буде ускладнювати відносини з коханою людиною. Будуйте зі своєю коханою людиною максимум планів на майбутнє, тому що саме наші бажання породжують дії. Не сумнівайтеся у своїх рішеннях.

Терези

Зірки для Терезів на тиждень з 31 по 6 червня попереджають, що в цей період начальство на роботі буде прискіпливим до вас, але ваша працьовитість дозволить змінити його думку. На дачі зараз краще не працювати, а відпочивати, щоб накопичити сили. Буде маса приводів порадіти, завдяки новинам від родичів.

Любовний гороскоп для Терезів говорить, що ваші життєві проблеми цілком вирішувані, варто просто трохи почекати. Не падайте духом і підтримуйте свою другу половинку. Допомагайте рідній людині в усьому, де їй необхідна ваша підтримка.

Скорпіон

Зодіак для Скорпіонів на тиждень з 31 травня по 6 червня каже, що будь-які нові знайомства зараз підуть вам на користь: як ділові, так і романтичні. Спілкуйтеся якомога більше з людьми: тільки так ви впораєтеся з нудьгою, яка може спіткати в цей період. Гарний час для косметологічних процедур.

Любовний гороскоп на тиждень для Скорпіонів каже, що вам потрібно покластися на свій досвід. Колись в житті ви вже проходили той етап, який насувається на вас зараз. Будьте спокійними та відвертими, тоді все само стане на свої місця.

Стрілець

Місяць для Стрільців на тиждень з 31 травня по 6 червня попереджає, що з грошима в цей час може бути туго, але не критично. Просто не витрачайте занадто багато фінансів на те, в чому ви не потребуєтеся. Піде на користь легка дієта і відмова від кави.

Любовний гороскоп для Стрільців на тиждень радить спочатку думати, а лише потім робити. Не поспішайте вимагати від людини почуття, з якими ви не в силах впоратися. Будьте чесні з собою і своїм партнером.

Козеріг

Загальний гороскоп для Козерогів на тиждень з 31 травня по 6 червня каже, що в цей час у вас буде достатньо приводів порадіти життю. У вихідні вам забезпечено гарний настрій, так що обов'язково поділіться ним з близькими. Як можна більше гуляйте і дихайте свіжим повітрям!

Любовний гороскоп для Козерогів на тиждень з 31 травня по 6 червня радить бути більш рішучими. Не бійтеся брати ініціативу в свої руки. Навіть якщо ваш партнер мовчить, все одно, йому б хотілося побачити вашу наполегливість.

Водолій

Астропрогноз для Водоліїв на тиждень з 31 травня по 6 червня попереджає, що в цей час можуть підвести людей, на якого ви дуже розраховували. Практично в будь-якій справі вас чекатимуть підводні камені. Будьте готові до будь-якого результату і не бійтеся просити про допомогу при необхідності.

Любовний гороскоп на тиждень для Водоліїв каже, що ваша друга половинка дуже вами дорожить. Віддавайте все своє тепло без жалю. Для абсолютного задоволення бажань вам не вистачає трохи — фінансів. Скоро все трапиться найкращим чином.

Риби

Зірки для Риб на тиждень з 31 травня по 6 червня кажуть, що на роботі ви будете блищати! Проєкт, над яким ви працювали, стане успішним. Використовуйте цей час, щоб заявити про себе. Відкладіть дорогу покупку або придбання нерухомості на інший час, зараз ці операції можуть принести більше розчарувань, ніж щастя.

Любовний гороскоп на тиждень для Риб каже, що в родині збережеться тепло і благополуччя. Залишайтеся відданими своїм життєвим принципам, щоб потім не довелося ні про що шкодувати. Більше часу потрібно приділяти дітям.

 Джерело: HOCHU.ua