Завантаження ...
banner

Університет Поплавського відкрив «перший у світі факультет TikTok». Випускникам видаватимуть дипломи

20092021_f127.jpg

У Київському університеті культури відкрили «перший не тільки в Україні, а й у світі факультет TikTok». Випускникам обіцяють видавати дипломи.

Про це повідомляє Громадське з посиланням на пресслужбу університету.

Презентував проєкт президент вишу Михайло Поплавський, як йдеться у повідомленні, — «відомий український тіктокер».

Він розповів, що молодь повинна бути в тренді і творити свою зіркову дорогу через соцмережі. «Факультет ТікТок» назвав інноваційним та молодіжним.

«Моя місія — українізувати ТікТок, вести за собою креативну, амбітну та перспективну молодь, яка творитиме новітню історію країни. Українців мають знати у всьому світі. Україні є чим дивувати світ», — каже Поплавський.

Зазначає, що вчитимуть на факультеті «з нуля», а навчання буде безкоштовним для всіх охочих студентів університету культури. В університеті кажуть, що майбутній тіктокер має відмінно знати тренди соцмереж, бути цікавим, створюючи оригінальний контент, йти в ногу з часом і навіть випереджати його.

Керівником проєкту «Тіктокери університету культури» стала випускниця вишу, начальниця культурно-творчого відділу Лілія Можаєва.

«Якщо ви хочете бути лідерами по життю, то ТікТок — це ваша тема. Потрібно розвивати себе, створювати свій бренд, а ми будемо допомагати вам у цьому», — звернулася до студентів Можаєва.

Після презентації Поплавський та студенти зняли свій перший спільний тікток. А ще залишили свої нікнейми та автографи на банері нового факультету.

Ми намагаємось зв'язатися з представниками Київського університету культури та Міністерством освіти і науки, щоб з'ясувати, чи отримував цей «факультет» акредитацію МОН.