Завантаження ...
banner
banner

Синиця на вікні: про що це свідчить, та на що потрібно звернути увагу

Синиця на вікні: про що це свідчить, та на що потрібно звернути увагу фото

Існує багато прикмет щодо синиці, яка прилетіла та сіла на вікно. Проте, зазвичай ці птахи прилітають у пошуках їжі. Природа зробила пташку яскравою, але при цьому й агресивною. Пернаті мають жовту грудку, на якій намальована чорна смужка. Якщо синиця сидить в дуплі, її забарвлення виглядає, наче око великого звіра, таким чином пташка захищає власне житло від хижаків.

За повір’ям, синиця приносить на своїх крильцях щастя, а також може передбачити життєві зміни. А деякі люди пов’язують червону шапочку на голові птаха з вдовством.

Гарні прикмети

Синиця, яка прилетіла та сіла на вікно, знаходиться в гарному настрої — до приємних новин, пов’язаних з фінансовим добробутом. Це може бути премія, гонорар та великий виграш, але про спадщину навіть не думайте, бо це пов’язується з неприємними новинами. Якщо побачили пташку на своєму вікні, краще придбайте лотерейний квиток або можете вкласти кошти в підприємство, на рахунок якого думали раніше.

Якщо на вікні сидить одразу 2-3 синички — це до великого успіху. Синиця, також, може стати романтичною звісткою, якщо кохана людина поїхала далеко від дому. Це означає, що друга половинка зараз думає про вас.

Хорошою прикметою буде погодувати пташок — це залучить в дім щастя та успіх. Годувати можна насінням та салом, поклавши смаколики в годівничку або пташиний будиночок.

Погані прикмети

Негативні повір’я зазвичай пов’язані не з самою синицею, а з вікном. В давні часи померлого в труні виносили крізь вікно, яке потім не зачиняли, щоб з оселі пішла душа покійного. Через це вікно вважається шляхом для небіжчиків.

Якщо нещодавно в родині хтось помер, синиця може бути душею цього покійного, який просто прийшов провідати вас. Проте, це також може означати, що родич хоче попередити про невдале вкладення грошей або про майбутню біду.

Також, синиць вважають віщунами смерті та хвороб. Проте, взимку ці пташки нерідко наближаюся до осель у пошуках їжі та теплого укриття. А прикмети кажуть, якщо багато синиць зібралося в одному місці коло домівки, чекайте сильних заморозків.

Якщо побачили на підвіконні або поряд з домом померлу синицю, тоді хтось бажає вам лиха, хоче навести псування, хворобу або смерть.
Щоб уникнути цього, слід зробити наступні дії:

  • тільце пташки загорніть в якусь хустинку та приберіть, голими руками не чіпайте;

  • вікно гарно вимийте, після чого окропіть свяченою водою;

  • відвідайте храм та помоліться.

Якщо набридла пташка, яка стрибає поряд з вікном, ні в якому разі не відлякуйте її. Ліпше відволікти її ласощами, які слід розсипати в іншому місці.

facedobra.com

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: