Завантаження ...
banner

Секс збільшує тривалість життя: 9 причин займатися коханням частіше

1613588695_unnamed.jpg

Це не тільки сприятливо впливає на організм, а і приносить задоволення, дає нам позитивні емоції і покращує наше здоров'я...

1. Збільшується тривалість життя

Серед людей, які мали найбільше оргазмів, показники смертності були наполовину нижче, ніж у тих, хто взагалі не займався сексом.

2. Поліпшується нюх

Після сексу зростає виробництво гормону пролактину. Це, в свою чергу, змушує стовбурні клітини в мозку утворювати нові нейрони в центрі нюху.

3. Зменшується ризик серцевих захворювань

Після дослідження вчені Королівського університету в 2001 році зосередили свою увагу на серцево-судинній системі. Вони з'ясували, що у людей, які займаються сексом три рази в тиждень або частіше, ймовірність інфаркту й інсульту знижується вдвічі.

4. Знижується вага, поліпшується загальний стан

Секс - це теж фізична вправа. Один пристрасний статевий акт спалює 200 калорій - стільки ж, скільки і 15-хвилинний біг на біговій доріжці або партія в сквош.

5. Зменшується депресія

Такий результат дослідження, проведеного в 2002 році серед 293 жінок. Американський психолог Гордон Геллап з'ясував, що сексуально активні жінки, чиї партнери під час статевих актів не користувалися презервативами, були менш схильні до депресії, ніж ті жінки, чиї партнери використовували презерватив. Одне з можливих пояснень такої залежності полягає в тому, що простогландин, гормон, який міститься в насінній рідині, проникає в жіночі статеві шляхи, регулюючи тим самим виробництво жіночих гормонів.

6. Зменшується ймовірність грипу та застуди

В університеті Пенсільванії було проведено дослідження, згідно з результатами якого у людей, які займаються сексом один або два рази на тиждень, кількість антитіл під назвою " імуноглобулін А" на 30 відсотків вища, ніж у тих, хто займається ним рідше. Ці антитіла відомі тим, що вони зміцнюють імунну систему.

7. Поліпшується стан сечового міхура

Чули про вправи доктора Кегеля для м'язів статевих органів? Ми робимо їх, навіть не усвідомлюючи цього, кожен раз, коли зупиняємо сечовипускання. Так от, ті ж самі м'язи працюють і під час статевого акту.

8. Поліпшується стан зубів

У спермоплазмі містяться цинк, кальцій та інші мінеральні речовини, які, як доведено, уповільнюють руйнування зубів.

9. Здорова передміхурова залоза

Деякі урологи вважають, що існує залежність між частотністю еякуляції і розвитком раку передміхурової залози. Аргументи наводяться наступні: для виробництва насінної рідини передміхурова залоза і насінні бульбашки забирають з крові такі речовини, як цинк, лимонну кислоту, калій і потім збільшують їх концентрацію аж до 600 разів. Канцерогени, також присутні в крові, теж концентруються. Замість того, щоб тримати ці концентровані канцерогени в організмі, краще від них позбавитися. Це можна зробити завдяки старому доброму сексу.