Завантаження ...
banner

Ти заслуговуєш на того, хто не йде...

zhinka-doroga.jpg

Чоловіки з минулого, з якими в мене були відносини місяці або і роки постійно намагаються повернутися. Вони стукають у двері і просять пробаченя. Жоден з них не був схожий на іншого.

В кожному випадку була своя причина, по якій ми розлучилися. Можливо, вони відчували себе неготовим до повноцінних відносин, можливо, вони хотіли дочекатися кращих часів або, можливо, вони усвідомлювали, що не в змозі забезпечити мене всім, про що я просила. Можливо, минув час, і зараз вони відчувають себе готовими. Можливо, що зараз ними дійсно рухає щире почуття. Але мені без різниці, їм потрібно було триматися за мене, коли я була з ними. Тому зараз ніякі їх слова і дії більше не мають значення.

Ці люди прийшли в моє життя зовсім ненадовго, щоб побути в моєму серці, досліджувати моє тіло, пограти з моїм розумом і залишити після себе гіркий присмак у роті. Вони розбили мені серце і випарувалися, і їм було все одно.

Вони залишилися в моєму минулому, і я більше зовсім не хочу повертати їх в своє життя. Але я хочу, щоб у них все було добре, щоб вони були щасливі.

Вірю, що люди можуть мінятися, що їм потрібно давати другі шанси, але при цьому я думаю, що якщо, ви, нарешті, зустрінете свого єдиного, ніщо не зможе перешкодити вам бути з ним.

Мені не потрібен чоловік, який повернеться. Мені потрібен чоловік, який не втече.

Я знаю, залишитися – це не завжди найпростіший вибір. І коли в стосунках виникають складні часи, завжди набагато простіше піти, ніж витрачати сили на вирішення проблеми. Але навіть якщо залишитися поруч зі мною набагато важче – мені все одно потрібен чоловік, який звик справлятися з життєвими труднощами, а не йти, коли стає некомфортно.

Мені потрібен чоловік, який не стане відразу ж збирати свій чемодан, як тільки в моєму житті настануть важкі часи.

Мені потрібен чоловік, який буде залишатися поруч, навіть коли я не буду давати приводу любити себе. Який залишиться і ніколи не перестане боротися за мене, тому що він буде знати, що я зроблю для нього те ж саме.

Мені потрібен чоловік, який залишиться, щоб зустрітися віч-на-віч з невідомим разом зі мною. Знаю, що наша спільна подорож, швидше за все, перетвориться в дикі американські гірки. Але ніхто не обіцяв, що любов завжди буде легка і приємна.

Любов стане для нього захоплюючим досвідом із злетами і падіннями, і якщо він хоче залишитися зі мною – йому потрібно приготуватися до багатьох несподіваних сюрпризів – тому що нам доведеться пережити безліч речей, які будуть поза нашим контролем. Але разом у нас вийде впоратися з будь-якими викликами, які кине нам доля, і ми нікому і нічому не дозволимо взяти над нами вверх.

Мені потрібен чоловік, який, незважаючи на можливість вийти за двері і ніколи не озиратися назад, вважатиме за краще залишитися, тому що він буде знати, що мої хороші якості набагато сильніші поганих. Він залишиться зі мною навіть в тому випадку, якщо йому буде набагато легше просто встати і піти.

Мені потрібен чоловік, який залишиться зі мною з першого разу. Чоловік, який дійсно буде бачити мене; який буде бачити не тільки мою фізичну красу, а й те, що знаходиться за нею.

Мені потрібен чоловік, який залишиться, щоб побудувати затишний будинок в моєму серці.

Мені потрібен чоловік, який буде розуміти, що відносини не завжди легкі, не завжди прості, що це дійсно іноді буває важко і складно. Але я обіцяю, що він ніколи не пошкодує про це. Обіцяю, що ніколи не відмовлюся від нього. І обіцяю зробити так, щоб він завжди відчував, що його люблять і цінують.

https://zatyshok.net.ua