Завантаження ...
banner

Овнам - вороги, Тільцям - знаки долі, Скорпіонам - гроші

horoskop-na-8-kvitnya-dlya-usikh-znakiv-zodiaku20210406_9178.jpg

Гороскоп на тиждень розповість, кому зі знаків вдасться помиритися з дорогими серцю людьми, хто повинен бути уважним до дрібниць, а кому поменше слухати поради оточуючих.

Овен

На цьому тижні у Овнів можуть загостритися відносини з близькими людьми. Родичі не будуть розділяти ваші ідеї і погляди і це може привести до розбіжностей. Навіть ваші однодумці виявляться по той бік. З усіх боків можуть сипатися непрохані поради. Однак якщо ви спробуєте порадити щось, ризикуєте нажити найлютішого ворога і остаточно зіпсувати відносини. Зберігайте спокій і не дозволяйте втягувати себе в інтриги.

Тілець

Тиждень з 12 по 18 вересня сприятливий час для налагодження відносин з дорогими серцю людьми. Проявивши кмітливість, можна вирішити складну проблему або знайти відповідь на важливе питання. Виникає неоднозначна ситуація, то що зазвичай Вам шкодить, на цьому тижні піде на користь. Будьте уважними до дрібниць, в них можуть ховатися знаки долі, які допоможуть змінити життя на краще.

Близнюки

На цьому тижні вплив ретроградного Меркурія на Близнюків може бути непередбачуваним. У важких ситуаціях не варто поспішати приймати рішення, дайте собі час на роздуми. Не варто панікувати і піддаватися хвилювання, подумайте, як можна отримати користь з ситуації, що склалася. У п'ятницю та неділю можна очікувати приємних новин і щасливих моментів.

Рак

Ракам на цьому тижні доведеться діяти рішуче, терміни підтискають і справи, які відкладали в довгий ящик, самі не вирішаться. Не бійтеся зробити перший крок назустріч змінам, поліпшити все, що вас не влаштовує. В кінці тижня представникам знака представники знака можуть очікувати приємних подій.

Лев

Вдалий тиждень для представниць знаку вогняної стихії. Ви зможете досягти успіху як у професійній діяльності, так і просунуться вперед в особистих відносинах. В цьому періоді не варто чекати біля моря погоди, а потрібно докласти всіх зусиль, щоб додати в своє життя яскравих фарб. На цьому тижні все буде залежати від вас.

Діва

Початок тижня Дівам можуть зіпсувати витівки ретроградного Меркурія, зате потім вас чекає успіх в будь-яких нових починаннях, будь то нове місце роботи або хобі. Вільні Діви можуть зустріти людину, яка змусить їх серце битися частіше. Ваше бездіяльність і лінь можуть обернутися сімейними розбіжностями і викликати негативні думки.

Терези

Терезам на цьому тижні належить відстоювати свою точку зору і захищати інтереси. Навчившись цінувати власний час, ви зможете уникати навантаження і не підставляти плечі для непосильних обов'язків. Поменше прислухайтеся до порад оточуючих, і частіше – до власної інтуїції.

Скорпіон

Цей тиждень для Скорпіонів стає сприятливим часом для змін. Найамбітніші представниці знака зможуть підкорити бажані кар'єрні висоти і отримати нову посаду. В кінці тижня не виключені грошові надходження. Ви отримаєте солідний прибуток звідки зовсім не очікували.

Стрілець

Цього тижня Стрільці можуть розраховувати на щедрі подарунки долі, але тільки якщо доклали всіх зусиль, щоб втілити бажане в реальність. Тим, хто звик плисти за течією не варто сподіватися на удачу, лінь і бездіяльність приведуть до малих результатів. У спілкуванні з оточуючими зберігайте спокій. Проявляйте терпимість до недоліків інших. Проблеми можна вирішити тільки проявивши дипломатичність.

Козеріг

Козероги на цьому тижні зможуть налагодити відносини з родичами і забути старі образи. У всіх питаннях, крім пов'язаних зі спілкуванням і відносинами, варто покладатися на підказки внутрішнього голосу. Сприятливий період, щоб побалувати себе приємними покупками. Не виключені несподівані повороти долі.

Водолій

Зірки приготували Водоліям приємний сюрприз або важливу підказку, яка допоможе змінити життя. Важливо правильно розставити пріоритети і зосередитися на важливому. Це допоможе знайти вихід зі скрутної ситуації і вирішити проблеми. Вам варто навчитися не пропускати через себе негативні почуття після спілкування з неприємними вам людьми, які вас недолюблюють.

Риби

Фокус уваги краще змістити на сферу сім'ї та особистих відносин. Нічні покровителі допоможуть прекрасним Рибам подивитися на багато проблем з нового ракурсу. При відсутності будь-якого бажання змінювати своє життя можна просто відпочити і розслабитися. Не варто доводити себе до нервового виснаження, вигоряння ще нікому не пішло на користь.