Завантаження ...
banner

Гороскоп на тиждень для всіх знаків Зодіаку

999.jpg

Фортуна дуже примхлива. Кому вона цього тижня усміхнеться розкаже гороскоп.

Овен

Чудовий настрій, добре самопочуття і впевненість у своїх силах можуть стати для вас фоном даного тижня. У понеділок, можливо, підведе зв’язок, і призначена зустріч відкладеться на невизначений період. У середу не кидайтеся в крайнощі, хапаючись за багато справ одночасно, а краще виберіть головну і доведіть її до кінця. У четвер вам доведеться відстоювати свою думку, адже за помахом чарівної палички ваші проблеми не вирішаться.

Телець

Настав сприятливий момент для змін. Однак бажано не поспішати і не намагатися квапити події. І не приймайте всі труднощі близько до серця. Проблеми треба вирішувати, а не переживати з їхнього приводу. А якщо ви не в силах змінити обставини, то необхідно терміново міняти ставлення до них. Чиніть саме так, і тоді хмари над вашою головою розсіються безслідно. У п’ятницю спирайтеся на свою думку, нехай думка оточуючих вас не хвилює.

Близнюки

На цьому тижні ви можете стати популярною особистістю, будете у центрі подій. З вами всі захочуть спілкуватися. У вас буде багато цікавих ділових пропозицій. Відкриваються нові перспективи і можливості як у роботі, так і в особистому житті. У понеділок можуть статися втішні події, які поліпшать ваш настрій. У п’ятницю контакти із керівництвом принесуть користь і вирішать важливі питання. У суботу постарайтеся відпочити за містом.

Рак

Вам будуть потрібні витримка і самовладання, щоби досягти своєї мети. Для успіху необхідна ретельна підготовка і перевірка відповідної інформації. Не відкидайте допомогу друзів, але не розраховуйте тільки на них, ви не застраховані від їхньої безпечності. Відкидайте непрактичні рішення і відмовляйтеся від дій при виявленні найменших ознак авантюризму. Тому що зараз усе, що не впишеться у прокрустове ложе раціональності, приречене на провал. У кінці тижня ви відчуєте, що домоглися свого.

Лев

Відкиньте суєту і прислухайтеся до своєї інтуїції, вам важливо відчути, що події, котрі відбуваються з вами, розвиваються в потрібному напрямку. Життя піднесе на цьому тижні масу сюрпризів, але не тільки приємних. У середу ви можете вдало використовувати корисні зв’язки, зробивши для себе серйозний професійний вибір. Спираючись на однодумців, втілюйте свої плани в життя.. У вихідні постарайтеся більше часу приділяти близьким людям.

Діва

На цьому тижні вам, можливо, доведеться навіть ховатися від шквалу пропозицій, який раптово впаде на вас. У вівторок необхідно зосередитись і багато часу присвятити роботі, щоби встигнути реалізувати намічені плани. У середу колеги можуть спробувати випробувати ваші нерви на міцність, постарайтеся не помічати невдалих жартів і дрібних чіплянь. Неділя – вдалий день для багатьох починань.

Терези

Ви зможете домогтися багато чого, якщо не полінуєтесь поворушити мізками. У вас буде сприятлива можливість змінити життя і кар’єру в кращу сторону. Можливі несподівані зустрічі і знайомства. Будьте пильні, ви маєте бути на виду. Не довіряйте чуткам, інакше самі ж зруйнуєте відносини з близькою людиною. У четвер ви повинні подолати всі виниклі на вашому шляху труднощі самостійно. У п’ятницю отримаєте важливу новину, яка може перевернути все ваше життя.

Скорпіон

Промайнув тиждень, наповнений відчуттям свят і безтурботного відпочинку. Пора скинути з себе лінь та млість і знову кинутися до нових цілей і звершень. Починайте прямо з понеділка. Вас чекають нові проєкти, завдання, плани. І все це обіцяє успіх і прибуток. І в особистому житті у вас все складається саме так, як ви давно мріяли. Неділя – вдалий день для активного відпочинку на лоні природи.

Стрілець

Понеділок вельми вдалий день для поїздок і відряджень. Вам необхідні уважність, навіть прискіпливість. Довіряй, але перевіряй – ось один із девізів цього тижня. Ви можете піднятися на вищу сходинку в кар’єрі і заробити набагато більше, ніж раніше. У родині все складається непогано, але постарайтеся частіше бувати вдома і бути уважнішими з близькими людьми.

Козерог

Щоб успішно просуватися вперед, вам потрібно забути про сумніви і комплекси. У середині тижня можливий варіант відрядження або ділової подорожі. Навіть найекстравагантніші ідеї знайдуть позитивний відгук, а також можуть принести несподівані результати. У вівторок не проявляйте відкрито дружніх почуттів, хоча вас і потягне на відвертість. Не квапте події і не поспішайте втілювати задумане в життя, не продумавши дрібниць.

Водолій

На цьому тижні вам буде корисно підвести певний підсумок і згадати про те, що і хто для вас є значущим. Критичність і принциповість – це зовсім не ті якості, які повинні використовуватись в обставинах, що склалися. Вчіться не лише слухати, а й чути, не піддавайтеся миттєвому імпульсивному пориву, інакше будете шкодувати про допущені промахи. Товариськість дозволить вам розширити ділові зв’язки і налагодити нові і корисні контакти. В особистому житті можливі сумніви і ревнощі. Не рвіть відносини на хвилі негативних емоцій. Розберіться в ситуації.

Риби

На цьому тижні вам доведеться робити те, що потрібно, а не те, що хочеться. Необхідно шукати компроміс. Друзі засиплють вас порадами діаметрально протилежного змісту. Намагатися їх дотримуватись, зрозуміло, не варто, але вислухати можна – раптом прослизне і здорова думка. Будьте відкриті для змін, не відмовляйтеся від нових можливостей. Ваші трудові подвиги не залишаться непоміченими, ви досягнете успіху. У п’ятницю бажано критично оцінювати свої дії і слова, готові зірватися з язика.