Завантаження ...
banner

Хто стане переможницею "Холостяка-12" ?

12365465.png

28 жовтня на телеканалі СТБ показали перший епізод 12 сезону шоу "Холостяк". Прем'єру проекту переносили двічі. Перший раз через війну, другий - з "виробничих причин". Вже цими днями користувачі соцмереж розсекретили переможницю "Холостяка-12"

Не зважаючи на те, що лише 28 жовтня вийшов перший випуск нового сезону Холостяка, в соцмережах вже з'ясували, кого ж Топольський обере у фіналі.

Тому глядачі з нетерпінням чекали на нову романтичну історію. Не встигли вони обрати своїх фаворитів, як в мережі "спалили" переможницю.

Нею, ймовірно, виявиться Саша - 25-річна харків'янка, яка займається спортом, духовним розвитком і медитаціями. Користувачі з'ясували, що саме вона отримає обручку у фіналі проекту. 

Як виявилося, дівчина останнім часом живе в Маямі, де і головний герой проекту Олександр Топольський. Підтвердженням тому стали знімки в Instagram, де Саша вирішила позначити свою геолокацію. 

До слова, саме її дуже багато глядачів обрали своєю фавориткою. Такий висновок можна зробити за численними коментарями під її публікацією.

Коментарі під постом Саші

Нагадаємо,"Холостяк" Алекс Топольський після першого випуску заговорив про кохання.

Приєднуйтесь до Телеграм каналу https://t.me/My_Nizhyn та Вайбер.

unian.ua