Завантаження ...
banner

Жіночий гороскоп на наступний тиждень: Близнюкам - небезпеки, а Рибам - боротьба

058471910264fe5e6485551f90eb8a24-2-1110x681.jpg

Астрологічний прогноз на тиждень для жінок допоможе побачити шанси і вийти переможницями з випробувань.

Овен

На прийдешньому тижні представниці цього знака Зодіаку будуть запасатися всім і з лишком. Крім покупок не можна забувати про враження та емоції. Однак не варто кидатися у всі тяжкі. Жіночий гороскоп на тиждень Овнам рекомендує оцінити об'єктивно ситуацію, яка складається. Зірки радять не поспішати, не обов'язково встигнути все і відразу. Найкраще відразу розставити пріоритети і діяти виходячи з цих планів.

Телець

Прийдешній період дуже сприятливий для навчання, розширення кругозору і отримання нового досвіду. Також жіночий гороскоп на тиждень Тельцям пророкує необхідність наступити на свій гонор і пристосуватися до обставин, погодитись з твердженнями, змиритися з реаліями. Це мотивує і підштовхне до дії.

Близнюки

Зірки попереджають представниць прекрасної статі про небезпеку. Особливо обережними потрібно бути 24 і 25 листопада. У ці дні місяць для вас буде підступною і можна потрапити в неприємності. Також Місяць дасть відчуття втоми. Жіночий гороскоп на тиждень 21-27 листопада 2022 рекомендує остерігатися емоцій і прийняття рішень під їх впливом. Натомість їм вооружитель сологикой. Також важливо не забути про відпочинок.

Рак

У представниць цього знака Зодіаку настає час, коли вони будуть досягати своїх цілей і допомагати оточуючим. Жіночий гороскоп на тиждень Ракам рекомендує піти на компроміс, рахуватися з оточуючими. На цьому тижні можна сміливо змінити образ. Все реалізоване буде вам до лиця. Також не варто плисти за течією, щоб не потрапити під чужий вплив.

Лев

Представницям цього знака на прийдешньому тижні потрібно прислухатися до внутрішнього голосу. Він допоможе не упустити шанс і отримати очікуваний прибуток. Гороскоп на тиждень для жінок Львів обіцяє реалізацію всіх планів і навіть бажань тут важливо діяти вчасно. Будьте рішучі, завдяки цьому ви не втратите свої позиції в суспільстві, сім'ї, а також захистите свій авторитет.

Діва

Наступного тижня вам зірки будуть сприяти в поїздках і відрядженнях. Також гороскоп на тиждень для жінок-дів рекомендує активно займатися справами в будні дні, але не забувати про відпочинок у вихідні. Також завдяки планетам ви зможете чітко визначити, де ворог, а де друг. Важливо не забути про близьких і про їхні почуття.

Терези

Якщо представниці цього знака хочуть отримати позитивний результат у всіх починаннях, то потрібно перестати скаржитися і нити, включивши позитивне мислення. Гороскоп на тиждень для жінок-Терезів рекомендує зустрінеться з подругами і провести час разом. На цьому тижні можливий легкий флірт, який не закінчиться нічим серйозним.

Скорпіон

Представниці цього знака відчують смак, як перемог, так і поразок. Це створить умови для усамітнення і бажання розібратися в собі. Жіночий гороскоп на тиждень 21-27 листопада 2022 Скорпіонам рекомендує піти за своїми бажаннями і зайнятися самоаналізом. При цьому не варто йти на поводі у оточуючих.

Стрілець

Прийдешній тиждень пройде під знаком спокою і стриманості. Жіночий гороскоп на тиждень Стрільцям обіцяє сприятливий час для енергетичної чистки. Також слід бути стриманіше і обережніше в спілкуванні, інакше можна нажити ворогів. При цьому перспективи вирішити всі складні завдання підвищуються. Вдасться піти від неприємних людей, які розпускали про вас неприємні плітки.

Козеріг

Представниці даного знака зможуть швидко і ефективно розібратися з тими, хто будує підступи проти них. Також жіночий гороскоп на тиждень Козерогам обіцяє появу варіантів вирішення проблем і питань, про які думалося раніше. Прийде розуміння, куди потрібно рухатися далі. При цьому не варто ходити напролом. Це може погано закінчиться. Також важливо зберегти енергію і не потурати поганим звичкам, щоб не руйнувати біополе.

Водолій

Вам доведеться змінити стиль мислення, щоб не відштовхнути удачу. Також гороскоп для жінок-Водоліїв рекомендує скористатися сприятливим моментом, щоб зав'язати нові знайомства і зміцнити вже існуючі ділові контакти. Спілкування принесе особливу радість і задоволення. Водоліям краще думати про хороше, щоб не накликати біду, а також приділити час навчанню.

Риби

Зірки приготували прекрасним Рибам тиждень багатий подіями. Гороскоп на тиждень жінкам-Рибам радить боротися з сумнівами і невпевненістю, частіше прислухатися до інтуїції, щоб прийняти правильні рішення. Кожен крок повинен бути розпланований і продуманий, а спонтанність і емоційність принесуть труднощі.

Приєднуйтесь до Телеграм каналу https://t.me/My_Nizhyn та Вайбер