Завантаження ...
banner

Катя Осадча отримала державну нагороду за волонтерську діяльність

6bb81c0a7682feb9934063cd97883252.jpeg

Телеведуча Катерина Осадча з перших днів повномасштабного вторгнення рф в Україну розгорнула волонтерську діяльність. Знаменитість отримала нагороду від МВС і похвалилася цим у своєму блозі.

Ведуча є куратором ініціатив "Знайти своїх" та "Пошук зниклих". Проекти націлені на те, щоб шукати зниклих через війну цивільних. 

Відомо, що звичайна благодійна акція зірки "Світського життя" вже давно переросла у всеукраїнську програму. Її підтримує і Національна поліція України. 

"Нас хочуть зламати, змусити зневіритися, опустити руки... Щоб ми не працювали, залишили справи і зневірилися. Ще не зрозуміло, що не вийде? Сьогодні була плідна зустріч з МВС України. Дякую Сергію Пантелеєву за чітку співпрацю, швидке реагування, нові підходи до пошуку. Сьогодні розробили ще кілька шляхів більш щільної взаємодії, будемо впроваджувати. А наприкінці зустрічі несподівано отримала нагороду від Національної поліції. Мені дуже приємно. Ми не здамося, ми будемо працювати, відновлювати, шукати, нас не зупинити", - прокоментувала телезірка. 

Про проекти "Знайти своїх" та "Пошук зниклих"

Це масштабні соціальні проекти, які допомагають українцям знайти близьких, з якими втратили зв'язок через вторгнення РФ на територію України. Щоранку у "Сніданку з 1+1" можна побачити, кого українці шукають, та історії тих, кому вже вдалося знайти своїх рідних.

Проект "Знайти своїх" транслюється в загальнонаціональному марафоні "Єдині новини" щопонеділка о 21:30 і щодня в "Сніданку з 1+1" з 07:00 до 10:00, а у вихідні - з 8:00 до 10:00 на телеканал ТЕТ, а також на YouTube.

Приєднуйтесь до Телеграм каналу https://t.me/My_Nizhyn та Вайбер