Завантаження ...
banner

Актриса розповіла, як її батьки рятувалися без води і ліків у Чернігові

Актриса розповіла, як її батьки рятувалися без води і ліків у Чернігові фото

Українська аторка Наталка Денисенко після початку повномасштабного вторгнення росії на Україну, переїхала з маленьким сином у безпечний регіон. Проте, зірка згодом повернулася до Києва. Батьки акторки довгий час залишалися у Чернігові, який був під активними обстрілами.

Зірка розповіла, як вони рятувалися без ліків та води, пише «МЕТА».

В інтерв'ю ЖВЛ українська акторка театру і кіно розповіла, як її батьки виживали у Чернігові, який довгий час був під обстрілами окупантів. Ситуацію обтяжувало те, що мама зірки була щойно виписана з лікарні і потребувала антибіотиків. Цих ліків в аптеках не було.

 

– Моя мама була тільки після лікарні. Вони сиділи в підвалі. Були потрібні антибіотики, а в аптеках вже нічого не було. Зі світлом були проблеми, зі зв'язком теж, потім закінчилася вода, але мої батьки не хотіли виїжджати. Я сиділа з дитиною і розуміла, що нічого не можу зробити, я не можу ніяк їм допомогти. Це морально було найскладніше, – каже Денисенко.

З міста, в якому виникали проблеми з постачанням продуктів та води, батьки акторки не наважувалися виїжджати. Однак пізніше Наталці Денисенко вдалося організувати евакуацію до Хмельницького. У цьому їй допомогли знайомі.

Наразі Наталка Денисенко повернулася із сином до Києва, а чоловік акторки захищає Україну у лавах ЗСУ.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: