Завантаження ...
banner

Список кращих фільмів, які варто подивитися цієї зими

16382021.jpg

Українцям, звичайно ж, зараз не до веселощів, але іноді так хочеться забути про все і подивитися душевний фільм, поки є світло. І на душі стане тепліше...

Крижана буря

Це може звучати як фільм-катастрофа про крижану бурю, але насправді це фільм про дві бідні сім'ї в крижаній бурі на початку 1970-х років.

 

Реальне кохання

Не всі зимові фільми є різдвяними фільмами, але очевидно, є деякі збіги. Події "Реального кохання" відбуваються напередодні Різдва і присвячені романтиці, сім'ї, дружбі і тому, як Алан Рікман наважився змінити прекрасну Емму Томпсон.

 

Льодовиковий період

"Льодовиковий період" оповідає про чотирьох тварин - серед них мамонт і шаблезубий тигр - які намагаються зрозуміти, що таке життя на початку льодовикового періоду. Коли вони виявляють людське немовля далеко від своєї сім'ї, починається справжня місія групи.

 

Лодж

Хочете зимовий фільм жахів? Лодж відповідає усім вимогам. Йдеться про жінку, яка відвідує віддалений будиночок сім'ї свого нареченого разом із двома його дітьми на Різдво. Незабаром вона починає переживати таємничі події, пов'язані з її минулим вихованням у культі. Але все не так, як здається навколо цих двох моторошних дітей.

 

Післязавтра

Фільм "Післязавтра" 2004 року розповідає про кліматичну катастрофу, яка наражає світ у новий льодовиковий період. Ми просто тремтімо, просто думаючи про це.

 

Дістати ножі

Три причини, з яких "Дістати ножі" - зимовий фільм: (1) усі носять пальто, (2) у цьому великому особняку явно холодно і (3) в'язаний светр Кріса Еванса, кінець речення. Досить сказано!

 

Відпустка по обміну

Незважаючи на назву, "Відпустка з обміну" - скоріше зимовий фільм, ніж різдвяний. Дві жінки вирушають у відпустку, міняючись будинками: одна насолоджується вітрами Санта-Ана взимку в Лос-Анджелесі, а інша насолоджується сезоном у засніженій химерній англійській сільській місцевості. Бонус: фільм закінчується напередодні Нового року, так що це справді два свята в одному.

 

Зимова кістка

"Зимова кістка" стала великим проривом для Дженніфер Лоуренс, яка здобула свою першу номінацію на "Оскар" за цей фільм. Фільм про підлітка з Озарка, який вирушає на болісний пошук свого зниклого батька. Майте на увазі, що це не просто фільм для перегляду.

 

 

Приєднуйтесь до Телеграм каналу https://t.me/My_Nizhyn та Вайбер