Завантаження ...
banner
banner

Що можна і не можна дарувати на Новий рік-2023

Що можна і не можна дарувати на Новий рік-2023 фото

2023 рік проходитиме під "керівництвом" Чорного Кролика. Фахівці проаналізували енергетику цієї тварини, аби скласти список безпечних подарунків на Новорічні свята. Дізнавайтеся, що категорично заборонено дарувати на це свято, а що навпаки, навіть вітається.

Не даруйте золоті прикраси та вироби, адже Чорний Кролик - джерело стихії Води, головним антагоністом якої є Вогонь.

Тому експерти радять не дарувати в першу чергу нічого пов’язаного з цим предметом. Наприклад, золоті прикраси. Також не варто дарувати речі, в яких багато металу, так як стихія Води погано поєднується з такими матеріалами.

Якщо вам дуже хочеться зробити такий подарунок, то краще купити або виготовити прикраси з дерева, глини, кераміки самостійно. Тут вони вже будуть досить добре поєднуватися з енергією Кролика. Вони привернуть щастя, любов і позитив в життя людини, якій ви їх подаруєте.

Існує асоціація зі стихією Кролика – Водою. На цей Новий рік краще дарувати одяг чорного, синього, бірюзового, зеленого кольорів. Ні в якому разі не можна дарувати одяг з червоним, помаранчевим відтінком. Й вдягати такий одяг на Новий рік також не можна.

Якщо ви хочете зробити комусь послугу, подаруйте йому щось легке, що нагадує про літо – футболку, шапку, кросівки тощо.

Кролик любить подорожувати, тому можна подарувати близькій людині, другу або родичу путівку на курорт.

Кролик любить, коли люди дарують один одному домашніх тварин на Новий рік. Звичайно, цей подарунок потрібно попередньо схвалити й бути на сто відсотків впевненим, що людина насправді хоче цю тварину і буде піклуватися про неї.

Також можна подарувати картину, на якій є зображення моря, річки, водоспаду, риби чи лісу. Не слід дарувати картину з зображенням гір чи хижих звірів.

Але найкращий подарунок на рік кролика - це статуетка або зображення кролика. Також можна подарувати фігурку жаби, слона, черепахи. А ось зображення й фігурки дракона та хижаків тварин краще сховати до іншої нагоди.

 apostrophe.ua

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: