Завантаження ...

"Повернись живим": емоційний трек довів до сліз українців

pic_2301-1.jpg

Український рок-гурт БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ на чолі з лідером Сергієм Танчинцем представили нову щемливу композицію "Повернись живим".

Разом з прем'єрою пісні побачив світ й кліп на емоційний трек. Його режисером виступив Владислав Разіховський, для якого робота над відео на трек "Повернись живим" стала сьомою за рахунком для БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ.

Пісня "Повернись живим" написана з емоцією віри в те, що Україна обов'язково переможе у війні, а українські військові повернуться додому живими і здоровими. Трек показує, що абсолютно усі українці чекають своїх героїв вдома з перемогою.

"Знімаючи кліп на цю пісню, на екрані ми транслювали відео зі, здебільшого, позитивними емоціями військових людей. Нам дуже хотілось показати не лише війну, яку ми з вами і так бачимо щоденно: довкола себе або з новин. Хотілось бачити військових із простими, щирими емоціями: радість від зустрічі з близькими людьми чи обійми з побратимами. Ми показали світлі емоції – власне, ті емоції, за які Україна і веде свою визвольну боротьбу", - прокоментував Сергій Танчинець.