Завантаження ...
banner

Дитина постійно у смартфоні: що варто зробити батькам на весняні канікули?

2341234.png

Час весняних канікул для українських школярів настав. Вони триватимуть тиждень. Як провести їх цікаво та корисно? Читайте у матеріалі.

Участь у творчих майстер-класах

У багатьох містах проводяться майстер-класи з малювання, вишивки, створення прикрас, фотографії, кулінарії тощо. Пошукайте найближчі майстер-класи та виберіть той, який підходить вашій дитині.

Відвідування музеїв та виставок

Музеї та виставки – це чудовий спосіб провести час та познайомитися з новими культурними та історичними об'єктами. Виберіть ту подію, яка буде цікава вашій дитині.

Заняття спортом

Весняні канікули - чудовий час для занять спортом. Можна займатися у спортивних секціях чи клубах, відвідати басейн чи ковзанку.

Подорожі

По можливості, можна організувати невелику подорож до іншого міста та країни, щоб наповнитися новими враженнями та незабутніми емоціями. Крім того, можна просто відвідати цікаві місця у вашому місті.

Читання книг

Цей спосіб завжди буде актуальним для розширення світогляду дитини. Виберіть книги, які будуть цікаві вашому чаду, та проведіть час, читаючи та обговорюючи їх.

Спілкування з друзями

Під час весняних канікул діти можуть проводити більше часу із друзями. Можна зустрітися для спільного перегляду кіно, просто поспілкуватися чи пограти у настільні ігри.

Ці ідеї допоможуть зайняти школяра у весняні канікули та провести час з користю та цікаво. Важливо також враховувати інтереси та бажання дитини та вибирати активності, які йому подобатимуться.

 

 

Приєднуйтесь до Телеграм каналу https://t.me/My_Nizhyn та Вайбер