Завантаження ...

Ці звички призведуть до старості завчасно: які саме

17888.png

Надмірне споживання цукру

Незважаючи на те, що солодка їжа допомагає схуднути, вона також старить шкіру обличчя. Згідно з дослідженням, цукор пошкоджує колаген і еластин, тобто ті сполуки, які роблять шкіру здоровою і молодою. Тому варто уникати цукровмісних напоїв і напівфабрикатів, звертати увагу на вміст цукру в різних продуктах, які продаються в магазинах.

Недолік сну

Коли людина спить, його тіло перезавантажується, відновлюється все – від мозку до шкіри. У роботі повідомляється, що у жінок зі здоровим сном на 30% краще відбувається відновлення шкірного бар’єру, ніж у тих, хто мало спить. Більш того, недосип підвищує ризик хронічних захворювань, включаючи хвороби серця, рак і деменцію. Рекомендується спати від семи до дев’яти годин щодня.

Надлишок алкоголю

Хронічне зловживання алкоголем може передчасно зістарити як всередині, так і зовні. Алкоголь зневоднює шкіру і викликає запалення, яке може привести до почервоніння, набряку і розриву капілярів. Напої з градусом погано позначаються на серці, печінці, заважають правильно виводити токсини з організму, переробляти жири і вуглеводи. А це відбивається на зовнішньому вигляді.

Відсутність фізичної активності

Щоб підтримувати серце, мозок і імунітет у відмінній формі, а також запобігти передчасному старінню шкіри, потрібно займатися спортом більшу частину днів тижня. Помірні тренування можуть поліпшити кровообіг, зміцнити імунну систему, що надає шкірі більш молодий вигляд.

Куріння

Токсини в сигаретному димі викликають звуження кровоносних судин, не дозволяючи кисню і поживних речовин досягати шкіри, стверджують в Американській академії дерматології. У курців, як правило, зморшок в три рази більше, ніж у некурящих. Також токсини пошкоджують серце, легені, печінку і нирки, підвищують ризик розвитку раку.

 

 

Приєднуйтесь до Телеграм каналу https://t.me/My_Nizhyn та Вайбер