Завантаження ...
banner

7 речей, які краще не тримати на підвіконні

7 речей, які краще не тримати на підвіконні фото

Досить часто підвіконня використовуються, як додаткове місце для зберігання всього, що туди поміщається. Адже підвіконня – зручне місце для зберігання різних речей, але не всі вони підходять для цього. Ось сім речей, які краще там не тримати, якщо ви хочете зберегти їх якість та безпеку.

ЛІКИ

Багато ліків чутливі до світла, температури та вологості, які можуть змінюватися на підвіконні. Це може знизити їхню ефективність або викликати небажані реакції. Краще зберігати ліки в темному та сухому місці, наприклад, в аптечці чи шафці.

ПРОДУКТИ ХАРЧУВАННЯ

На підвіконні продукти можуть швидше псуватися або залучати комах. Особливо небезпечно зберігати на підвіконні м’ясо, молочні продукти, яйця, фрукти та овочі. Їх краще тримати в холодильнику або спеціальних контейнерах.

КОСМЕТИКА

Косметика також може страждати від світла, температури та вологості на підвіконні. Це може призвести до зміни кольору, запаху або текстури косметичних засобів, а також розмноження бактерій у них. Краще зберігати косметику у прохолодному та сухому місці, наприклад, у туалетному столику чи косметичці.

ЕЛЕКТРОНІКА

Електронні пристрої, такі як телефони, планшети, ноутбуки чи фотоапарати, не люблять перепади температури та вологості на підвіконні. Це може пошкодити їх батареї, екрани та інші деталі. Краще зберігати електроніку в сумках або чохлах подалі від вікна.

РОСЛИНИ

Хоча багато рослин люблять світло і тепло на підвіконні, не всі з них підходять для цього місця. Деякі рослини можуть отримувати занадто багато сонця або перегріватись на підвіконні, що призведе до їх в’янення або обгоряння. Краще вибирати рослини за їх світлолюбністю та температурними перевагами і розміщувати їх відповідно.

КНИГИ

Книги також можуть постраждати від світла, температури та вологості на підвіконні. Це може призвести до вицвітання обкладинок, пожовтіння сторінок або появи плісняви ​​на книгах. Краще зберігати книги в закритих шафах або полицях далеко від вікна.

ТКАНИНИ

Тканини, такі як одяг, постільна білизна або фіранки, можуть втрачати колір або форму на підвіконні. Крім того, вони можуть притягувати пил або бруд з вулиці або ставати домом для клопів чи молі. Краще зберігати тканини в шафах або комодах, а фіранки регулярно прати та прасувати.

Це сім речей, які не можна зберігати на підвіконні. Перевірте своє підвіконня і позбавтеся непотрібних речей. Ваш будинок стане чистішим і затишнішим!

 
Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: