Дієтологи назвали 6 маловідомих правил стрункості

Дієтологи розповіли про правила стрункості, які найчастіше замовчуються. Останнім часом люди вважають за краще дотримуватися здорового способу життя, відмовляючись від куріння і алкоголю.

Експерти рекомендують починати ранок зі склянки води. Рідина виводить накопичилися за добу токсини і шлаки. Іноді після випитої води хочеться сходити в туалет.

Дієтологи не радять використовувати лимон при наявності проблем зі шлунком. Вони нагадали, не варто відмовлятися від улюблених страв, важливо дотримуватися різноманітне і збалансоване харчування. Салат та інші овочі повинні займати половину тарілки, а білки і вуглеводи – тільки 25%.

Рекомендується обмежити вживання цукру, оскільки він входить до складу всіх продуктів. Під час схуднення не варто звертати увагу на годинник.

Позбутися від зайвої ваги або набрати м’язову масу можна, якщо дотримуватися загального способу життя і балансу білків, жирів, вуглеводів.

Дозволяється вживати їжу дрібно або з’їсти все за один раз – важливо дотримуватися необхідну кількість калорій. Необхідно враховувати навантаження на шлунково-кишкового тракту, яка збільшується при другому варіанті.

Під час прийому їжі необхідно відмовитися від перегляду телевізора або YouTube. Таким чином мозок зверне увагу не тільки на їжу, але і на її пережовування, після чого відчуття ситості прийде швидше.

Голод здатний провокувати спрагу, з цієї причини дієтологи радять тримати при собі воду. Доросла людина повинна за день випивати 2 л рідини. Експерти не радять обмежувати вживання вуглеводів. Це можна поясніть тим, що з них людина отримує енергію. З раціону можна виключити «шкідливі вуглеводи», які є в фастфуді або булочках.


Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: