Завантаження ...

Як швидко позбавити килим неприємного запаху: подробиці

Як швидко позбавити килим неприємного запаху: подробиці фото

Килим нерідко стає джерелом неприємного запаху. І зазвичай на таку проблему скаржаться люди, у квартирі яких мешкають кішки.

Прийнято вважати, що смердючі плями виводяться з тканого виробу насилу. Справа в тому, що потрібно довго чекати, поки використовуваний засіб не запрацює. Крім того, треба довго протирати забруднене місце. І не факт, що запах зникне.

Втім, якщо замінити побутову хімію на один простіший, натуральніший та безпечніший засіб, то потрібний результат майже напевно буде досягнутий. І станеться це досить швидко.

Який засіб потрібно використовувати

Неймовірною ефективністю відрізняється ефірна олія лаванди.

У склянку води треба крапнути буквально пару крапель цього засобу.

Крім того, бажано використовувати ще одну добавку: невеликий обсяг дев’ятивідсоткового оцту. Досить однієї столової ложки.

Суміш, що вийшла, треба налити в пластикову пляшку. На ємність слід надіти розпилювач, щоб з’явилася можливість обробити забруднені ділянки килима.

Оббризнули плями? Вийдіть із кімнати на півтори-дві години. Потім поверніться та ретельно протріть оброблені місця жорсткою щіткою.

Підсумками процедури мають стати повне зникнення смороду, поява приємного аромату та повернення килиму ідеальної чистоти.


Приєднуйтесь до Телеграм каналу https://t.me/My_Nizhyn та Вайбер