Завантаження ...
banner

Медики розвіяли поширені міфи про застуду

Медики розвіяли поширені міфи про застуду фото

Медики розвіяли поширені міфи про застуду. За їх словами, краще уникати самолікування і звернутися за допомогою до експертів.

Як помітила педіатр Євгенія Циганова, не всім батькам вдається вірно трактувати симптоми, які проявляються у дітей. Тому вони не можуть призначити доцільне лікування. Якійсь ознаці можна не надати значення, а іншу можна пропустити.

Лікарі ж керуються певними алгоритмами, що дають можливість поставити правильний діагноз. Приміром, велике число людей дотримуються думки, що ГРВІ обов’язково проявляє себе у вигляді високої температури, однак це спостерігається не у всіх випадках.

Поява нежитю може говорити і про порушення імунологічної реактивності, і про алергію, необхідно враховувати і інші симптоми. Віруси, що атакують організм, можуть абсолютно відрізнятися, отже, лікар підбирає терапію певним чином, щоб досягти ефективного результату.

До того ж варто брати до уваги особливості пацієнтів, їх анамнез, реакції на лікарські засоби та інші фактори, від яких залежить призначення лікування.

Тому, за словами медиків, потрібно уникати самолікування і звернутися за допомогою до експертів. Застуда може стати причиною розвитку погіршень в організмі, і їх легше запобігти, ніж позбутися.


Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: